verze pro tisk

Klimatizace do bytu a kanceláře

14. květen 2012

Už před pár dny jsme si vyzkoušeli, jak vypadají skutečná vedra. Počasí bylo na přelomu dubna a května až nezvykle teplé. A jistě se můžeme na podobné teploty těšit i v příštích týdnech a měsících.

Být v době, kdy venku panují třicetistupňová vedra, někde u vody a užívat si volna, je zcela jistě velmi příjemné a vysoké teploty nám pak vůbec nevadí. Horší to je v momentě, kdy musíme jít do práce či být doma. Pak nás vedro doslova umrtvuje, člověk není schopen pořádně se soustředit, hrozně se potí a má neustále žízeň. Zdaleka nejhorší to však je ve chvíli, kdy není k dispozici nějaká klimatizace.

Klimatizace dá zapomenout na neúnosná vedra

Umístění klimatizace do kanceláře je jedním ze způsobů, jak letní vedra překonat bez větších potíží a udržet se v práci v maximálním výkonu. Každý, kdo pracuje v kanceláři či doma, by si rozhodně měl zajistit, aby zde nějaká, byť třeba jen mobilní klimatizace byla. I jednoduchá a levná klimatizace totiž dokáže během letních veder dělat zázraky, teplota uvnitř místnosti klesá na přijatelnou úroveň, člověku se lépe dýchá, nepotí se a lépe se mu tak pracuje.

Mobilní a split klimatizace

V současné době se dají pořídit různé druhy klimatizace. Pakliže nechceme utratit příliš mnoho peněz, stačí nám jednoduchá mobilní klimatizace, která se navíc dá bez problémů přemisťovat z jedné místnosti do druhé. V případě, že chceme klimatizovat větší prostor a klimatizaci budeme využívat často, pak je lepší investovat do pevné klimatizace. V tomto případě jsou velmi osvědčené takzvané split klimatizace, které mají klimatizační jednotku umístěnou z vnějšku objektu. Tato klimatizační jednotka pak může být rozvedena i do více místností najednou.

Klimatizace od Klima Rapid

Klimatizace různých druhů dodává firma Klima Rapid. Na českém trhu zastupuje značku Midea, dále pak prodává klimatizace Daikin, Sanyo, Panasonic, LG a další. K dispozici jsou mobilní klimatizace i zmiňované split klimatizace. Pakliže si hodláte pořídit klimatizace do bytu či kanceláře, pak navštivte webové stránky klimarapid.cz nebo obchod.klimarapid.cz, využít lze také zelenou linku 800 100 343. Klimatizace je možné zakoupit i online v eshopu obchod.klimarapid.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

POqfWufdyY

čtvrtek, 13. listopad 2014
15:14

Ulrich from Germany, September 10, 2012 at 6:08 PM Beste Lage direkt am See; grodfer, sehr gefegplter Garten (mit Pool), um (wenn gewfcnscht) ausreichend Abstand zu den anderen Ge4sten halten zu kf6nnen; trotz der vor dem Hotel verlaufenden Strandstradfe keinerlei Le4rmbele4stigung durch Autos; geschultes, stets hf6fliches und hilfsbereites Personal, kurzum: ein Ort, an dem man die Seele unbeschwert baumeln lassen kann'.


posted by: POqfWufdyY (eqj6h028(a)outlook.com) [Odpovědět]