verze pro tisk

Titanové nádobí pro pohodlné vaření

28. leden 2012

Nebaví vás vaření? Nechcete trávit v kuchyni už ani o minutu více? Máme pro vás řešení jménem titanové nádobí. Jedná se o nejmodernější kuchyňský doplněk, který si nesmíte nechat ujít. Jeho používání šetří váš čas, navíc pomáhá zdůrazňovat vaše kulinářské dovednosti.

Titanové nádobí má skvělé tepelné vlastnosti. Ty jsou způsobeny speciální slitinou dna, které je silnější, než u běžného nádobí. To má za důsledek rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše. Tepelné vlastnosti titanového nádobí jsou dokonce na tak vysoké úrovni, že můžete vypnout vařič až o několik minut dříve, než jste zvyklí. Nemusíte se obávat, jídlo bude dovařené. Využíváním této funkce také šetříte energii a tím i peníze. Ty můžete využít ke kompenzaci rostoucích cen energií, případně k pokrytí nákladů na titanové nádobí, které je tedy „levnější, než vypadá“.

Na titanovém nádobí se pokrm připraví rychleji. Tím pádem vaříme zdravě na titanové pánvi i hrnci. Čím je rychlejší příprava, tím jsou menší ztráty vitamínů. Jídlo je zdravější a chutnější. A právě tyto přednosti by při výběru nádobí měly být prioritou číslo jedna.

Titan vs. Teflon

Titanové nádobí je velmi často srovnáváno s teflonem. To je samozřejmě velká chyba. Titanová vrstva je mnohem odolnější, než teflon, navíc titan je nanášen vždy jen na silné dno zhotovené z kvalitních slitin a tím jsou zaručeny skvělé výsledky. O titanové nádobí se rozhodně nemusíte obávat, běžným používáním ho nezničíte.

Rozhodnete-li se k nákupu titanového nádobí, tak si uvědomte, že děláte nákup na několik let dopředu. Jedná se o nejkvalitnější nádobí, které je v současné době na trhu.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!