verze pro tisk

Důležitá ochrana před zloději - bezpečnostní dveře

14. červen 2011

Rodinné domy a byty bývají stále častěji terčem zlodějů. Kriminalita v této oblasti se neustále zvyšuje, na což je potřeba promptně reagovat. Jedním z prvních úkonů, které bychom měli pro větší zabezpečení našeho domova udělat, je pořízení bezpečnostních dveří.

Bezpečnostní dveře jsou vyráběny s mnohem větším důrazem na to, aby jejich prolomení bylo co nejobtížnější, nejlépe prakticky nemožné. Zatímco běžné vchodové dveře do bytu jsou pro zloděje doslova lahůdkou, dostanou se do nich za několik vteřin, bezpečnostní dveře jsou pro ně již mnohem větším oříškem, který jen tak lehce nepřekonají.

Bezpečnostní dveře 3. a 4. třídy

Výrobou a prodejem bezpečnostních dveří se zabývá v České republice například společnost NEXT spol. s r.o. U této firmy je možné si objednat kvalitní bezpečnostní a protipožární dveře.

Co se týče kvality vchodových dveří, vyrábí společnost NEXT spol. s r.o. bezpečnostní dveře 3. a 4. třídy. Bezpečnostní dveře 3. třídy jsou nadstandardním stupněm zabezpečení bytů, které jsou velmi odolné vůči násilnému vniknutí a praktikám, které běžně zloději využívají. Jsou tvořeny zesílenou konstrukcí, speciálními závěsy a bezpečnostními body na pantové straně i na zámkové straně. Všechny tyto bezpečnostní dveře jsou rovněž certifikovány také jako protipožární dveře a splňují vysoké nároky na tepelnou a zvukovou izolaci.

Ještě větší ochranu pak nabízejí bezpečnostní dveře 4. třídy.

Účinné a moderní bezpečnostní dveře

Kromě výše zmíněných vlastností se bezpečnostní dveře společnosti NEXT spol. s r.o. vyznačují také velmi moderním designem, je použito prvotřídních materiálů. Majitelé domů a bytů, kteří mají obavu, že jejich vchodové dveře nezapadnou do celkové koncepce a vzhledu domova, mohou být v klidu, neboť všechny bezpečnostní dveře 3. i 4. třídy jsou vyráběny v různých barevných kombinacích, použít se dají rovněž různé druhy dřeva, designu, dýh atd. K bezpečnostním dveřím jsou nabízeny také zárubně a veškeré doplňky - např. kování.

Díky bezpečnostním dveřím budete mít větší pocit bezpečí a Váš majetek bude lépe chráněn před vykradači bytů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!