verze pro tisk

Garážová vrata: Proč je dobré mít elektrické ovládání?

28. srpen 2013

Také vás už nebaví neustále ručně vytahovat garážová vrata pokaždé, když do garáže zajíždíte se svým vozem, nebo naopak jedete pryč? Této otravné činnosti se snadno vyhnete ve chvíli, kdy si pořídíte garážová vrata, která budou mít zabudovaný elektrický pohon a dostanete k nim dálkové ovládání.

Ovládání garážových vrat bez námahy

Proč je dobré si pořídit garážová vrata s elektrickým pohonem? Už jen kvůli tomu, že se s jejich manipulací nebudete muset vůbec namáhat. Pouze stisknete tlačítko a vrata se automaticky uvedou do pohybu.

Při vjezdu do garáže nemusíte vystupovat z auta

Pokud si navíc pořídíte také dálkové ovládání, nebudete muset při vjezdu do garáže vůbec vystupovat z vozidla. Jenom stisknete tlačítko na ovládání a vrata se vám před očima otevřou.

Elektrická garážová vrata jsou bezpečnější

Pořídit si nová garážová vrata s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním se vyplatí i z hlediska bezpečnosti. Moderní vrata s pohonem jsou daleko lépe zabezpečena proti cizímu vniknutí. Zvýšíte tak bezpečnost vaší domácnosti a také lépe ochráníte věci, které v garáži uskladňujete.

LOMAX- největší český výrobce garážových vrat

Chcete-li mít garáž opravdu dobře chráněnou a mít do ní snadný přístup, zvolte garážová vrata LOMAX. Firma LOMAX je mezi výrobci garážových vrat jedničkou na tuzemském trhu.

Vrata dodává s elektrickými pohony a dálkovým ovládáním, v různých barevných provedeních, velikostech a tvarech. Celkem nabízí možnost výběru z 2.500 barevných variant, včetně oblíbených imitací dřeva.

Více informací o společnosti LOMAX a jí vyráběných garážových vratech zjistíte na webových stránkách lomax.cz. Kromě vrat firma vyrábí také stínící prvky do domácností, ploty a vjezdové brány.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!