verze pro tisk

Hotové garáže dokonale ochrání Váš automobil

23. květen 2011

Majitelé automobilů jistě dobře ví, že o svůj vůz je potřeba důkladně se starat. Není to jen o občasném zajetí do myčky či pravidelné návštěvě servisu, je nutné o auto dbát i ve chvíli, kdy jej nepoužíváme. Je tedy potřeba si pořídit kvalitní garáž, která dokáže automobil ochránit před různými vnějšími vlivy. Auta, která jsou zaparkovaná v garáži, nejsou vystavena nepřízni počasí a také krádeže chtivým spoluobčanům.

Pokud nemáte garáže přímo postavené jako součást vašeho domu, pak je nejsnadnějším řešením pořídit si tzv. hotové garáže. Jedná se o prefabrikované montované garáže, které jsou velmi rychle na Vašem pozemku postaveny, stojí výrazně méně peněz nežli klasické garáže a současně skvěle zapadnou do celkového designu domu a zahrady.

Hotové garáže a jejich dovozce do ČR

Hotové garáže na klíč je možné pořídit například u společnosti Hotovedomy s.r.o., která je výhradním dovozcem prefabrikovaných montovaných garáží do ČR. V současnosti tato firma nabízí svým klientům několik základních variant hotových garáží. Jedná se o garáže Standard Plus, garáže Exclusiv, Vario, Vysoké garáže či přístřešek Carport.

Vlastnosti hotových garáží

Všechny hotové garáže mají několik společných vlastností. Jejich pořízení není nikterak finančně náročné, ušetříte i na materiálech, neboť není potřeba žádných základových desek ani třeba hydroizolace. Po objednání jsou garáže postaveny během několika málo hodin, takže dochází také k úspoře času při realizaci garáže. Organizace celé výstavby je velmi snadná, navíc při nákupu přesně víte, kolik bude celá stavba garáže stát, jsou zde dány pevné ceny bez nepředvídatelných výdajů navíc.

Garáž Standard Plus

Pojďme si alespoň stručně představit některé typy hotových garáží, které společnost Hotovedomy s.r.o. nabízí prostřednictvím webových stránek hotove-garaze.cz. Garáž Standard Plus je montovaná betonová garáž, která má vysokou únosnost. Existuje přitom široká škála rozměrových modulů, které jsou kompatibilní s moderními stavebními systémy. Garáž tak může lehce zapadnout do každého projektu. Garáže Standard Plus je navíc možné si různě upravit tak, aby lehce zapadly do vzhledu Vašeho domu a zahrady.

Garáž Exclusiv

Pro náročnější zákazníky je určena spíše garáž Exclusiv, která je opatřena elegantní integrovanou stříškou se zabudovanými halogenovými reflektory, které majitelům značně usnadní parkování. Díky těmto doplňkům působí garáž Exclusiv opravdu luxusním dojmem a stane se ozdobou domu.

Montované garáže jsou vynikajícím nápadem, díky němuž může být už za pár dnů Váš automobil efektivně chráněn před útoky vandalů či před nepříznivým počasím.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!