verze pro tisk

Kde vybírat podlahy do domu

27. duben 2011

Podlahové krytiny do většího domu vyjdou na poměrně hodně peněz. Je potřeba zvolit vhodné typy podlahy do každé místnosti, počínaje obývacími pokoji, přes kuchyni, ložnice až po místnosti, jako jsou koupelny či záchod. Do všech místností se přitom hodí jiný typ podlahy.

Volba podlahové krytiny do místností

Zatímco do koupelny či na záchod je vhodnější jako podlahovou krytinu zvolit například dlaždice, které jsou snadno omyvatelné, do společenských místností či do ložnice bude lepší si zvolit více příjemný materiál.

Levný nákup podlahy přes internet

Pokud máme dostatek financí, můžeme si také mnohem lépe vybírat. Levná, avšak nepříliš vzhledná linolea, lze nahradit jiným typem podlahy, které budou více ladit s nábytkem a celkovým designem interiéru. Mezi nejoblíbenější v tomto smyslu patří zcela jistě dřevěné podlahy. Ty jsou sice cenově poměrně náročné, nicméně i tento typ podlahy se dnes dá pořídit za relativně slušné ceny. Je možné si je totiž objednat přímo na internetu, čímž se dá výrazně ušetřit.

Prodejce dřevěných a laminátových podlah

Dřevěné podlahy, plovoucí podlahy či například také kvalitní laminátové podlahy na internetu se dají zakoupit třeba v obchodě firmy HT PARKET CZ. Tato česká společnost funguje na trhu již deset let a zákazníkům přináší široký sortiment zboží v oblasti podlah.

Výhody internetového nákupu podlahy

Výhodou nákupu u této společnosti bezesporu je to, že její internetové ceny jsou mnohem příznivější, než pokud bychom podobné produkty kupovali v některém z kamenných obchodů. Na eshopu se navíc dají zakoupit i podlahy přímo s pokládkou, takže si ušetříte mnoho starostí a námahy s tím, kdo Vám zakoupenou podlahu položí.

Dřevěné podlahy, které firma HT PARKET CZ nabízí, jsou vyráběny z prvotřídních dřevin, které jsou dováženy z Asie, Afriky i Ameriky.

Online prodej podlahové krytiny má pro zákazníky jistě svoje kouzlo. Není to jen cena, díky níž bude tento nákup výhodný. Je to také možnost rychlého a přitom pohodlného nákupu podlahy, aniž bychom museli běhat po městě a běžných kamenných obchodech. Společnost HT PARKET CZ má i svoji kamennou vzorkovou prodejnu v Praze 9 Čakovicích.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!