verze pro tisk

Komínové systémy pro Váš dům

2. květen 2011

U rodinného domu, kde se nevytápí ústředním topením a spaliny jsou odváděny do komínu, je potřeba zajistit, aby byl komínový systém maximálně funkční a kvalitně zařízený.

Druhy komínových systémů

Keramo

Společnost Komíny CZ v současné době svým zákazníkům nabízí 3 druhy komínových systémů. Prvním typem je komínový systém Keramo, který je určen pro odvod spalin od spotřebičů s přirozeným tahem spalin pro všechny typy paliv. Jedná se o velmi univerzální komínový systém, kde je odtah spalin zajištěn komínovou vložkou, která je vůči spalinám velmi odolná a má dlouhou životnost. Celý komínový systém je sestaven tak, aby v domě vydržel desítky let, což dokazuje i dlouhá záruka, která v případě tohoto komínového systému činí 30 let.

Renovo

Druhým typem komínového systému, který nabízí společnost Komíny CZ, je komínový systém Renovo, kdy je použit komínový nástavec, který vylepšuje tah komínu a tím zlepšuje kvalitu nadstřešní části starých komínů. Výhodou tohoto systému je rychlá a jednoduchá montáž, která zabere zhruba jen dvě hodiny při výšce komínového nástavce 1,5 m. Komínový nástavec zaručuje zvýšení tahu komínu a výrazně snižuje zanášení tělesa sazemi. Tento typ komínového nástavce se zadním odvětráním zaručuje maximální životnost celého systému.

Nerezo - nerezový komínový systém

Kromě dvou výše zmíněných typů je možné pořídit také komínový systém Nerezo, který existuje ve dvou variantách. Můžeme tedy využít buď jednovrstvý stavebnicový systém z nerezové oceli, který je určen pro sanaci stávajících komínů, nebo kvalitní třívrstvý stavebnicový systém pro všechna regulovaná topeniště v podtlakovém režimu. Nerezový komínový systém se hodí pro všechny druhy staveb, lze jej využít jak v případě klasických rodinných domů, tak i na chatách či chalupách.

Komínové systémy, komínové stříšky, kouřovody, komínové hlavice a další komponenty od firmy Komíny CZ jsou v poměru cena/kvalita na velmi vysoké úrovni. Zakoupením těchto komínových systémů zajistíte, že veškeré zplodiny a spaliny nebudou zatěžovat interiér domu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!