verze pro tisk

Kvalitní kominictví Plzeň: To je kominictví Zdeněk Hacaperka

25. květen 2015

Dříve bylo kominictví považováno za řemeslo, které nemůže vymřít. Během devadesátých let se však kominíci vrhali na jiné podnikání a mladí se do tohoto oboru nehrnuli. Bylo tak stále obtížnější najít solidní firmu, která bude schopna vám opravit či zkontrolovat stav komínu vašeho domu. Dnes už je situace opět jiná a kominíků je více. A to i vzhledem k tomu, že revize komínů potřebuje provádět téměř každý objekt, a to minimálně jednou do roka. Vyplývá to i z právních norem ČR.

Tradiční kominictví pro Západní Čechy

Aby se našel kvalitní kominík v Plzni, stálo to dříve velké úsilí. Naštěstí mají Plzeňané jednu velkou jistotu v podobě firmy Kominictví PlzeňZdeněk Hacaperka CONEX. Ta působí v Plzeňském a Karlovarském kraji už od roku 1996.

Kominíci z CONEXU využívají špičkové materiály německé značky

Jejích služeb si zákazníci váží hned z několika důvodů. Především je jím kvalita odvedených prací. Na stavby, opravy a revize komínů v Plzni a okolí využívá špičkové materiály od německého výrobce SCHIEDEL, který v tomto oboru patří k nejvýznamnějším evropským podnikům. Kominictví Hacaperka ke svým službám standardně dodává osvědčení a certifikáty, kterými dokládá kvalitu své práce a také materiálů, které při své činnosti použila.

Komíny musejí být vždy v perfektním stavu

Opravy a pravidelné revize komínů jsou velmi důležité, na to nezapomeňte. Stačí si pročíst zprávy v denících, které skoro každý týden informují o nějaké tragédii, kdy shořel dům, nebo se v něm jeho majitelé a uživatelé udusili. Častou příčinou je právě špatný stav komínových systémů. Předejděte případnému neštěstí a zavolejte na pomoc kvalitního kominíka. Když už vám bezpečnost nic neříká, pak vězte, že kvalitně fungující komín přispívá také k zefektivnění vytápění. Ušetříte za palivo.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!