verze pro tisk

Lomax- jednička na trhu s garážovými vraty

14. červen 2012

K uzavření garáže jsou nutná kvalitní garážová vrata. Bez nich by garáž plnila svoji funkci jen z poloviny, neboť by ne zcela dobře chránila automobil a další věci před vnějšími klimatickými podmínkami. Pakliže máme postavenou novou garáž, je tudíž nutné investovat také do spolehlivých garážových vrat.

Nejkvalitnější garážová vrata v ČR

Jedničkou na českém trhu jsou v tomto oboru garážová vrata značky Lomax. Firma Lomax vyrábí všechny druhy garážových vrat již více než dvacet let, během této doby neustále investuje do vývoje tak, aby garážová vrata byla maximálně funkční, spolehlivá a také dostatečně bezpečná.

Typy garážových vrat Lomax

Podíváme-li se blíže na jednotlivé druhy, které firma Lomax vyrábí, pak jejím zřejmě nejprodávanějším zbožím jsou sekční garážová vrata. Tento typ garážových vrat je mezi majiteli garáží populární zejména díky tomu, že sekční garážová vrata mají velmi dobré izolační vlastnosti, navíc při jejich provozu není potřeba mít v prostoru kolem garáže moc místa. Vrata se totiž zatahují pod strop garáže, aniž by vyjížděla před garáž, což je typické například pro výklopná vrata. Společnost Lomax dále vyvinula velmi spolehlivá rolovací vrata, která lze využít nejen v soukromých objektech, ale jsou vhodná také jako průmyslová vrata do skladů či různých hal. Dále pak v nabídce společnosti nalezneme i posuvná vrata, která mají velmi dobře vymyšlený pojezd.

Vrata se vyrábějí na míru zákazníkům

Výrobce garážových vrat Lomax je schopen dodat zákazníkům garážová vrata přímo na míru. Zájemci si mohou vybírat ze široké palety barev a imitací dřeva. Kromě samotné dodávky a instalace firma také nabízí náhradní díly na všechny typy garážových vrat, poskytuje samozřejmě i kompletní servis.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!