verze pro tisk

Luxusní byty na prodej v usedlosti Šafránka

26. srpen 2012

Usedlost Šafránka vznikla již v sedmnáctém století. V posledních letech prošla náročnou rekonstrukcí a vznikly zde nové luxusní byty a prostory pro komerční využití. Byty v usedlosti Šafránka jsou určeny náročným klientům, kteří chtějí bydlet v luxusním, klidném a bezpečném prostředí.

14 luxusních bytů v uzavřeném areálu

Nové byty Praha 6 v usedlosti Šafránka nabízejí skutečně mimořádný komfort. Celý areál je tvořen čtyřmi bytovými domy, v nichž se nachází celkem čtrnáct samostatných bytů o velikostech od 2+kk až po 7+1. Celý komplex je uzavřený, stará se o něj správce. Dovnitř objektu se tak nedostane žádná nepovolaná osoba, tudíž majitelé bytů mají dostatečné soukromí a pocit bezpečí. Kromě bytů jsou zde i nebytové prostory ve velikostech od 65 do 260 m2.

Výhody bydlení v usedlosti Šafránka

Ptáte se, proč investovat právě do bytu v usedlosti Šafránka? Jedná se o areál, který má za sebou bohatou historii. Pro nové majitele nabízí ideální a poklidné bydlení, které jen tak někde nenajdete. Přestože se usedlost Šafránka poměrně odlehlá, je to odtud jen kousek do centra Prahy. Za pět minut se ze Šafránky dostanete na dálnici D5 směrem na Plzeň či na městský okruh. V Areálu mohou majitelé bytů využívat i společné prostory pro volný čas. K dispozici je také parkování přímo uvnitř usedlosti, je zde 12 uzavřených krytých garáží a dalších 18 míst ve venkovním prostoru. Součástí komplexu je bazén a sauna, kde lze odpočívat po náročných dnech.

Den otevřených dveří

Luxusní domy, v nichž se dají pořídit nové byty, v Praze nevznikají zas až tak často. Jednou z výjimek je právě usedlost Šafránka, která poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život. Nadstandardní bydlení ocení nároční lidé, kteří požadují pohodlí a kvalitu. Více informací o možnosti nákupu bytů v usedlosti Šafránka naleznete na webových stránkách usedlost-safranka.cz. Pro zájemce se také chystá Den otevřených dveří, který se uskuteční 15. září od 9:00 do 18:00 hodin. V tuto dobu si budou moci detailně prohlédnout celý komplex a jednotlivé luxusní byty.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!