verze pro tisk

Moderní bydlení v nových nízkoenergetických bytech

22. srpen 2011

Poptávka po bydlení doznala v posledních letech velkou změnu. Lidé, kteří si chtějí pořídit nové byty, dnes hledají především nízkoenergetické bydlení, které není tak náročné na výdaje za energie, tedy že není nutné investovat tolik peněz například do vytápění. Zároveň budoucí majitelé chtějí, aby jejich byt byl moderní i z hlediska hygienických podmínek a byl umístěn v domě, v jehož blízkosti bude dostatek zeleně a klidu.

Developerská společnost JRD tuto cestu ve svých nových projektech razí. V současnosti realizuje nové byty Praha, které jsou nízkoenergetické a kladou velký důraz na kvalitu bydlení z hlediska hygienických nároků. V bytech je tak kupříkladu zaveden důmyslný větrací systém, díky němuž je minimalizován výskyt různých plísní a alergií apod.

Byty Strašnice

V současné době se staví nové byty Strašnice. V této městské části Prahy roste mimo jiné bytová vila Pod Altánem, která splňuje vše, co si lze pod pojmem nízkoenergetické a pasivní bydlení představit. K dispozici zde bude celkem 6 bytových jednotek.

Byty Praha 10

Podobně kvalitní bydlení nabízejí také byty Praha 10 ve vznikající vile Augustus, která je umístěna v poklidné části této čtvrti. Vila Augustus nabízí luxusní bydlení kousek od centra Prahy, což se však neprojevuje na ruchu, ba naopak. V okolí vily je klidné prostředí s blízkým kontaktem s přírodou.

Vila Strašnice i vila Pod Altánem budou mít dokončeny hrubou stavbu v září letošního roku.

K dispozici budou také byty Malešice, při kterých developerská společnost rovněž klade velký důraz na kvalitu bydlení a jeho minimální energetickou náročnost. Bude se jednat o celkem 5 nových pasivních bytových domů, které budou realizovány ve dvou etapách. Ecocity Malesice – pasivní bytove domy budou jistě vítaným bydlením pro mnoho zájemců.

Nízkoenergetické byty jsou v každém případě dobrou volbou. Hodí se pro mladé rodiny s dětmi i lidi střední generace, kteří již nechtějí bydlet v zastaralých panelových bytech, které mají do moderního bydlení opravdu hodně daleko.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!