verze pro tisk

Nízkoenergetické domy nedaleko Prahy - projekt Nový Sedlec

17. květen 2012

Nízkoenergetické domy si získaly v posledních letech mnoho příznivců. I skeptici, kteří tvrdili, že se jedná o bydlení, které má zbytečně vysoké počáteční náklady, jež se navrátí až za velmi dlouho dobu ( pakliže se vůbec vrátí), musejí již dnes souhlasit s tím, že prodej domů, které jsou nízkoenergetické, zažívá opravdový boom a svým novým majitelům se takovýchto staveb opravdu vyplatí investovat.

Nízkoenergetické domy vznikají prakticky po celé České republice. Nejvíce se jim daří v Praze a jejím okolí. Podívejme se například na výstavbu společnosti KONFEHR, která aktuálně prodává rodinné domy Praha Východ v lokalitě Nový Sedlec.

Zbývá posledních šest nízkoenergetických domů

Firma KONFEHR nabízí nové rodinné domy v rámci developerské projektu Nový Sedlec poměrně krátkou dobu. Přesto už většina nemovitostí byla prodána, v současné době zbývá k prodeji posledních šest nízkoenergetických domů třídy A, které mají velikost 4+kk. Tyto moderní rodinné domy jsou mimo jiné vybaveny prostornou garáží nebo parkovacím stáním na pozemku. Především je však třeba upozornit na to, že v domech jsou nainstalována nová zařízení, která pomáhají zkvalitnit bydlení. V domech tak fungují tepelná čerpadla, rekuperace ( zpětné získávání tepla) a další zařízení. Díky nim jsouo náklady na bydlení mnohem nižší nežli v běžných stavbách. Majitelé levněji vytápějí, neboť u dobře izolovaných staveb a za používání rekuperace není potřeba tolik a tak často topit, čímž se snižuje výdaj energií ( elektřiny, plynu).

Krásné bydlení v blízkosti Prahy

Projekt Nový Sedlec je nedaleko Prahy, nová majitelé rodinných domů v této lokalitě se do hlavního města dostanou během pár minut, severní hranice Prahy je vzdálena jen zhruba 2 kilometry. Více informací o projektu Nový Sedlec a developerské společnosti KOFEHR, která prodej domů v této oblasti zařizuje, se dozvíte na internetových stránkách novysedlec.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!