verze pro tisk

Nové moderní byty v Praze

10. srpen 2011

V Praze v posledních několika letech vyrostlo mnoho nových moderních domů, v nichž se naskýtá možnost získat kvalitní bydlení. Nové byty Praha se vyrojily i díky developerské společnosti Sekyra Group, která realizuje stavby bytových i kancelářských domů již více jak 17 let. V uplynulých letech došlo na výstavbu dvou pěkných bytových komplexů v Praze Modřanech a Vinohradech.

Rezidence Korunní na Vinohradech

Nové byty v Praze na Vinohradech jsou k zájemcům k dispozici v rezidenci Korunní. Tento bytový komplex vznikl na poklidném místě, jedná se o nadstandardní bytové jednotky, které splňují nejpřísnější kritéria pro moderní bydlení. Jednotlivé byty jsou velmi prostorné, dobře prosvětlené, k dispozici jsou i terasy a balkony.

Bytový komplex v Modřanech

Podobně kvalitní je i bydlení v Belarie Parku v Praze Modřanech. Tento dům je v přímé blízkosti přírody, je ideální volbou pro mladé lidi, kteří mají rádi aktivní pohyb, neboť v jeho blízkosti se nachází cyklostezka, trasa pro in-line brusle a volná příroda, do níž se dá vyjít na procházky.

Developerské projekty Praha v podání společnosti Sekyra Group jsou výbornou možností, jak získat kvalitní a cenově dostupné bydlení v blízkosti samého centra Prahy, přičemž je kladen důraz nejen na kvalitu samotného bydlení, ale také na příjemné okolní prostředí, které je rovněž k životu a bydlení potřeba.

Dynamický ráz budov

Obě zmíněné projekty, tedy rezidence Korunní i Belarie Park, mají dobře vyřešeny i parkovací prostory, které se nacházejí přímo v domech. Budovy již na první pohled vypadají dynamicky a moderně, skvěle zapadají do okolí. Jak vidno, i byty v Praze mohou mít skvělou úroveň. Belarie Park se například může pyšnit tím, že ve vnitrobloku je zahradnická úprava, tzv. zelená střecha, která zvýrazňuje snahu projektu o souznění moderního bydlení s přírodou.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!