verze pro tisk

Nových bytů v Praze přibývá

18. červenec 2011

Ještě před několika lety se zdálo, že zájemci o koupi nových bytů budou mít problémy sehnat opravdu pěkné bydlení, neboť trh s nemovitostmi zažíval krizi. V poslední době se však situace přeci jen zlepšila a dnes tak mají potenciální kupci přeci jen z čeho vybírat.

Nové byty vznikají převážně v Praze a jejím okolí

Developerské společnosti se orientují zejména na prostředí hlavního města. Developerské projekty Praha realizuje kupříkladu společnost Sekyra Group, která v posledních několika letech postavila nové byty Praha hned v několika zajímavých lokalitách v blízkosti samotného centra Prahy. Toto bydlení je příhodné již jen díky tomu, že do centra Prahy je to opravdu kousek, avšak zde zároveň nechybí snadný přístup do přírody. To je ostatně jasný trend - stavět bytové komplexy ve městech, ale současně v kontaktu s přírodou. Společnost Sekyra Group prostřednictvím svých internetových stránek nabízí k prodeji byty Praha v lokalitách Vinohrady či Modřany. Rezidenční byty jsou lokalizovány do příjemného a klidného prostředí, které je ideální například pro rodiny s dětmi.

Aktuální nabídka nových bytů v Praze

Pokud máte zájem dozvědět se více o současné nabídce společnosti Sekyra Group, pak navštivte webové stránky sekyragroup.cz. Zde se dozvíte detailní informace o tom, jaké byty Praha aktuálně nabízí a co tato developerská společnost plánuje v nejbližších letech realizovat.

Nové byty Praha od společnosti Sekyra Group se vyznačují prostorností, jejich součástí jsou balkony, lodžie či terasy, samozřejmostí je pak ubytování v suterénu domu či na soukromém parkovišti před rezidencí.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!