verze pro tisk

Skleněné schody: V čem tkví jejich kouzlo

13. červen 2013

V luxusnějších rodinných domech a vilách se stále častěji objevují skleněná schodiště. Jsou alternativou ke klasickým dřevěným schodům. Jejich kouzlo spočívá hned v několika vlastnostech.

Luxusní schody ze skla působí již na první pohled mimořádně efektně. Právě atraktivní vzhled je jejich hlavní devízou a důvodem, proč do nich majitelé nemovitostí, kde je více pater, investují. Zdaleka to však není jediný důvod.

Skleněná schodiště jsou řešením hlavně pro náročnější klienty

Skleněné schody jsou i mimořádně praktické. Nejenže se snadno udržují v čistotě, ale mají také dobrou odolnost a dlouhou životnost. Pro mnohé z vás to může být překvapením, nicméně je to pravda.

Ale pozor, důležité je, aby skleněná schodiště byla skutečně kvalitně provedena, jinak nebudou moci svůj účel dostatečně plnit.

Skleněné schody Siller

Špičková skleněná schodiště lze nyní pořídit i v tuzemsku. Je pravdou, že tyto luxusní schody vyrábí poměrně malé množství firem. U nás je dodává firma Bavalone s.r.o., která je nabízí i prostřednictvím svého webu palazzio.cz.

Jde o skleněná schodiště rakouské značky Siller. Společnost Bavalone je jejím výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.

Luxus jde ruku v ruce s kvalitou

Skleněné schody Siller lze opravdu označit za luxusní. Tomu odpovídá i jejich cena, která se pohybuje od 500.000 Kč výše. Za tuto sumu však získáte opravdu prvotřídní prvek do vaší domácnosti.

Skleněné schody značky Siller jsou vyráběny z velmi odolného materiálu, mají tak vysokou nosnost a stabilní konstrukci. I díky tomu jejich popularita v tuzemsku neustále roste. O tom, jak efektně mohou skleněné chody vypadat, se můžete přesvědčit, na webu totiž najdete i již provedené realizace skleněných schodů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!