verze pro tisk

Střešní krytina Mediterran ochrání dům před špatným počasím

13. únor 2012

Moderní stavba se neobejde bez kvalitní střechy, na níž je položena spolehlivá a dostatečně trvanlivá střešní krytina. Bez pořádné střešní krytiny musí majitel domu počítat s tím, že do jeho domu bude po každém dešti pronikat voda, životnost střechy také bude výrazně klesat, neboť dojde k narušení krovů a celkové konstrukci stavby. Při výběru střešní krytiny si tak musíme dávat opravdu velký pozor.

Střešní krytina Mediterran

Kvalitní střešní krytina, která je v české republice k dostání, má název Mediterran. Materiál, z něhož jsou střešní tašky Mediterran vyráběny, je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům, mrazuvzdorný a vodotěsný. Při správném sestavení střešní krytiny tak má majitel záruku, že skrz střechu se do domu nedostane žádná voda. Kvalita střešní krytiny Mediterran je potvrzena i tím, že prodejce na ni udává třicetiletou záruční lhůtu na přesnost rozměrů, vodotěsnost a odolnost vůči mrazům.

Mediterran Danubia

Střešní krytina Mediterran se vyrábí v několika typech. Nejoblíbenějším typem je střešní krytina Mediterran Danubia, která je vyráběna barveného betonu. Ten zajišťuje mimořádně vysokou pevnost. Střešní tašky Mediterran Danubia lze zakoupit v několika barevných variantách, krom jiných třeba v hnědé či antracitové.

Střešní tašky Mediterran mají dlouholetou tradici a na svých střechách je používá mnoho majitelů rodinných domů, chat a chalup. Ti určitě rádi potvrdí, že se jedná o velmi spolehlivé a kvalitní střešní tašky, které poskytují dostatečnou ochranou proti nepříznivým klimatickým podmínkám.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!