verze pro tisk

TZ: V letošní akci společnosti Hörmann ušetříte až 30%

27. březen 2013

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a dveřních systémů, v letošním roce navazuje na loňskou úspěšnou prodejní akci a opět nabízí široký sortiment výrobků za mimořádné ceny. Akční nabídka potrvá až do 31. prosince 2013 a ušetříte v ní až 30 % oproti běžným cenám. Tváří akčních výrobků se pro letošní rok stal sedminásobný mistr světa Formule 1, Michael Schumacher, který si produkty společnosti velmi oblíbil.

Akce se vztahuje jak na sortiment garážových vrat, tak i domovních dveří. V akčním sortimentu jsou zahrnuty desítky výrobků v různých provedeních, motivech, dekorech, barvách a rozměrech. Jde například o oblíbená garážová vrata RenoMatic či ocelové vstupní dveře RenoDoor.

Výběr garážových vrat je opravdu široký

Sekční garážová vrata RenoMatic s dvoustěnnými tepelně izolovanými lamelami vynikají skvělou tepelnou izolací a v akci jsou k dostání od 23 988 Kč. A to včetně pohonu ProMatic a montáže. Místo standardního ovladače jsou nyní k vratům dodávány exkluzivní designové ovladače HS 5 BS s funkcí BiSecur. Tento obousměrný systém díky LED kontrolce signalizuje stav garáže, přičemž zelená barva značí uzavřenou garáž a červená otevřenou. „Technika, která je promyšlená do posledního detailu, mě nadchla,“ uvádí k novým ovladačům Michael Schumacher.

V akčním sortimentu vrat lze vybírat ze čtyř barevných odstínů a dvou fóliových povrchů. Kromě terakotově hnědé, bílé, odstínu bílý hliník a nového Titan v provedení New Silkgrain je v akci i provedení Decograin v povrchu Zlatý dub a Tmavý dub-ořech.

Vchodové dveře pro dokonalý vzhled rodinného domu

Pro dokonale sladěný vzhled rodinného domu lze v akci pořídit i ocelové vstupní dveře RenoDoor ve stejném provedení jako garážová vrata. Tyto kvalitní tepelněizolační dveře s tepelně oddělenou hliníkovou zárubní mají dveřní křídlo o tloušťce 46 mm a lze je zakoupit za 29 992 Kč včetně DPH a montáže. Dveře RenoDoor jsou pro větší bezpečnost vybaveny bezpečnostním sklem zvenku i zevnitř.

V akci lze také pořídit exkluzivní domovní dveře TopSecur s bezpečnostní třidou WK2.Tyto dveře se dodávají  bez příplatku v rozměrech na míru, maximální rozměr je 1250 x 2250 mm. Ke dveřím TopSecur můžete přikoupit i boční díly.

Akční pohony pro brány

Při koupi vybavení pro rodinný dům je nutné myslet i na kvalitní pohon pro vjezdovou bránu. V akční nabídce společnosti Hörmann tak naleznete i pohon RotaMatic 2 pro dvoukřídlé otočné brány s dálkovým ovladačem HS 4 BS (16 997 Kč vč. DPH a montáže) a pohon LineaMatic pro posuvné brány včetně dálkového ovladače (11 995 Kč vč. DPH a montáže).

Více informací naleznete na hormann.cz.

Tisková zpráva Omnimedia s.r.o.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!