verze pro tisk

Výběr vchodových dveří

17. srpen 2012

Důležitou součástí každého bytu a domu jsou vchodové dveře. Dokonce by se dalo říci, že se jedná o velmi zásadní prvek, bez něhož si domácnost prakticky ani nelze představit. Bez vchodových dveří bychom asi jen těžko uhlídali svůj majetek. V dnešní době, kdy se zloději nezastaví skoro před ničím, je velmi důležité, abychom měli nainstalovány opravdu kvalitní a nejlépe bezpečnostní vchodové dveře, skrz které se jen tak někdo nedostane.

Prosklené dveře

Vchodové dveře mohou mít mnoho podob. Výjimkou nejsou ani prosklené dveře. Zde však dvojnásob platí, že se musí jednat o skutečně kvalitní produkty. V případě, že by výplň vchodových dveří byla vyrobena z obyčejného skla, ochrana by asi nebyla zrovna dvakrát veliká. Je zcela nutné u tohoto typu dveří použít bezpečnostní dvojskla či dokonce trojskla. Kromě vzhledu je samozřejmě podstatné i zamykání dveří. V dnešní době se dají na vchodové dveře nainstalovat velmi kvalitní bezpečnostní zámky, které prakticky nelze vylomit či jinak překonat.

Vchodové dveře Stadler

Vchodové dveře špičkové kvality a moderního designu vyrábí společnost Stadler. Nabízí je ve dvou produktových řadách - jako vchodové dveře Exclusive ( pro nejnáročnější zákazníky) a Comfort. Obě řady lze zakoupit i v prosklených variantách, kdy jsou použita kvalitní protihluková dvojskla. Vchodové dveře Stadler si lze zakoupit i s mnoha doplňky, kterými jsou kupříkladu elektrické zamykání či zavírače dveří.

Díky vchodovým dveřím Stadler bude vaše domácnost velmi dobře chráněna před případnými zloději. Kromě toho se tyto dveře stanou i velmi pěkným designovým prvkem, který obohatí vzhled domu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!