verze pro tisk

Základní kritéria pro výběr vrat ke garáži

12. září 2012

Při výběru garážových vrat je dobré si ujasnit několik věcí. Především je nutné samozřejmě zvolit takového výrobce či dodavatele, který nám dodá garážová vrata přímo na míru, to znamená, že vrata budou přesně odpovídat rozměrům garáže.

Sekční vrata Univers

Garážová vrata si lze zakoupit kupříkladu u společnosti Univers. Ta dodává a montuje garážová vrata značky DoorHan. Tato vrata jsou vyráběna přímo v České republice na moderní automatické lince. Garážová vrata DoorHan jsou vhodná pro všechny typy garáží. Jde o sekční vrata, jež mají velmi dobré tepelně izolační vlastnosti.

Izolace vrat

Při výběru garážových vrat jsou právě izolační vlastnosti velmi důležité. Pakliže svoji garáž u domu vytápíme, pak je nezbytné, aby skrz vrata nedocházelo k přílišnému úniku tepla. Z hlediska této podmínky jsou nejvhodnější právě sekční garážová vrata, která mají mezi plechy speciální polyuretanovou výplň, jež funguje jako velmi dobrý izolační materiál.

Doba dodání

Při nákupu vrat je důležitým faktorem také doba, za kterou je firma schopna vrata dodat a namontovat. Sekční vrata DoorHan od společnosti Univers jsou dodávána již do 3 týdnů, což je na tento druh produktu velmi krátký časový úsek. Pakliže si klient objedná vrata s atypickými rozměry, je dodací lhůta maximálně 4 týdny. Sekční vrata DoorHan mají záruku v délce 24 měsíců a vztahuje se i na jednotlivá příslušenství a pohony.

Elektrický pohon

Vybíráme-li si garážová vrata, je nasnadě se také zajímat o to, jakým způsobem je bude moci možné ovládat. Sekční vrata od společnosti Univers jsou vyráběna s elektrickým pohonem, který umožňuje naprosto jednoduché ovládání. V případě nouze je samozřejmě lze otevřít také ručně, a to pomocí pákového systému.

Barevná škála

Mnoho majitelů garáží také zajímá, v jakých barvách je možné si garážová vrata objednat. Sekční vrata od Univers jsou vyráběna v sedmi základních barevných odstínech a dále pak v jakémkoliv odstínu v rámci stupnice RAL. Díky tomu vrata skvěle zapadnou do celkového vzhledu garáže a celého domu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

tmvJIGqbGDn8

sobota, 18. březen 2017
11:18

The truth just shines thguroh your post


posted by: tmvJIGqbGDn8 (bzb4fzfq(a)outlook.com) [Odpovědět]