verze pro tisk

Analýza finančních výdajů domácnosti prostřednictvím společnosti AWD

27. červen 2011

Při dnešních cenách všech produktů a služeb je potřeba pečlivě sledovat, kam mizí naše peníze, které si poctivě vyděláváme v zaměstnání. Je pravdou, že mnohdy zbytečně platíme peníze za něco, co není nutné. Zároveň kvůli různým nehorázným poplatkům u různých institucí, jako jsou banky, pojišťovny apod. platíme peníze, které by nám přitom mohli v klidu zůstat na účtu.

Komplexní analýzou financí zjistíte, kde jsou finanční rezervy

Pokud máte pocit, že máte až přehnaně vysoké výdaje na různé platby a služby, pak možná nejde jen o pocit, ale o skutečnost. Dá se s tím však něco udělat. Privátní poradenství, které poskytuje společnost AWD, Vám může pomoci vyhledat finanční rezervy a zamezit zcela zbytečným výdajům, které každý měsíc musíte vynakládat právě za různé poplatky a platby.

Ušetříte až 10% z příjmu

AWD- finanční poradenství provede kompletní analýzu vašich financí, čímž se projeví, zda by se ve výdajích nedaly najít nějaké rezervy, o nichž dosud Vaše peněženka neměla ponětí. Privátní poradenství, jaké provádí AWD, je skutečně dobrou volbou, bylo totiž prokázáno, že lze důslednou analýzou výdajů a nákladů ušetřit měsíčně finanční prostředky až ve výší 10% příjmu. Pokud tak vyděláte 30.000 Kč za měsíc, můžete díky AWD ušetřit až 3.000 Kč měsíčně, a to jen tím, že budete mít mnohem větší přehled o tom, kam dnes dáváte svoje těžce vydělané peníze a kde to do budoucna není nutné.

Konsolidace výdajů

Všechny finanční instituce, jako jsou banky, pojišťovny, stavební spořitelny a další, mohou pravidelně „vysávat“ z lidí opravdu dost peněz a to zcela zbytečně. Je na čase si ve svých financích udělat pořádek. Po provedení kompletní analýzy, kterou nabízí společnost AWD- finanční poradenství, budete mít veškeré pravidelné výdaje mnohem více zkonsolidované.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!