verze pro tisk

Kde uzavřít výhodné penzijní připojištění

1. září 2011

Přemýšlíte o své budoucnosti a obáváte se toho, že v důchodovém věku s průměrným důchodem od státu asi jen těžko vyžijete? Poradíme Vám, jak si vybrat to nejvýhodnější penzijní připojištění.

Co je penzijní připojištění

Penzijní připojištění je zvláštní formou spoření, které je výrazně podporováno samotným státem. Lze si jej nechat zřídit například u České spořitelny. Každý, kdo si založí penzijní připojištění, bude od státu dostávat každý rok státní příspěvek, který může činit až 1.800 Kč. Záleží přitom na výši pravidelného vkladu. U České spořitelny tento minimální měsíční vklad činí alespoň 100 Kč. Účastníkem penzijního připojištění se může stát každá fyzická osoba, která je starší 18 let a má trvalý pobyt na území České republiky nebo bydliště na území jiného státu Evropské unie a zároveň je účastna důchodového pojištění nebo veřejného zdravotního pojištění. Penzijní pojištění se opravdu velmi vyplatí a oceníte jej v momentě, kdy půjdete do důchodu.

Výhodná půjčka pro všechny

Kromě penzijního pojištění Česká spořitelna umožňuje získat také výhodnou půjčku. Půjčka je stanovena až do výše 500.000 Kč, přičemž je neúčelová, to znamená, že nemusíte prokazovat, nač peníze využijete. Sami si zvolíte délku splatnosti a výši splátek. K jejímu kladnému vyřízení je potřeba mít jen platný doklad totožnosti a prokazatelný pravidelný příjem. Česká spořitelna pak garantuje stálou úrokovou sazbu po celou dobu splatnosti.

Myslete na svoji budoucnost a zařiďte si co nejdříve penzijní připojištění. A pokud naopak náhodou nemáte v současnosti dost volných finančních prostředků na svoje potřeby a zájmy, pak je tu pro Vás výhodná půjčka od České spořitelny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!