verze pro tisk

Krátkodobé nebankovní půjčky

16. únor 2012

Krátkodobé půjčky si v České republice získávají stále větší oblibu. Jedná se o půjčky, které klienty nezatěžují dlouhodobými splátkami. Oproti klasickým úvěrům si lze půjčit menší obnos peněz, splatnost je pak v řádech několika dnů. Výhoda spočívá v tom, že tyto nebankovní půjčky jsou velmi rychlé, klienti po schválení obdrží požadované peníze během několika málo hodin. Není zde přitom potřeba ani dokládat žádné příjmy. O peníze lze zažádat buď prostřednictvím internetového formuláře nebo přes mobilní telefon, kdy klient zadá údaje a pošle SMS. Proto se tyto půjčky někdy nazývají jako SMS půjčky.

Peníze za 15 minut

SMS půjčky poskytuje například společnost Crediton. Na nabízí krátkodobé půjčky za velmi výhodných a podmínek a levně. Společnost uvádí, že požadované peníze dostanete do 15 minut po schválení na svůj účet, což je opravdu rekordně krátká doba.

A proč jsou SMS půjčky tak oblíbené? Hodí se například pro situace, kdy nám zbývá jen pár dnů do výplaty a nemáme dostatek volné finanční hotovosti. Abychom nemuseli strádat a zároveň si zbytečně nezařizovali dlouhodobý úvěr, můžeme využít právě krátkodobé půjčky.

Krátkodobá půjčka až 5.000 Kč

Crediton půjčuje peníze v hodnotě od 50 do 5.000 Kč, a to až na dobu 30 dní. U SMS půjčky Crediton je navíc v případě potřeby možné odložit splatnost až o 30 sní. Pro uskutečnění SMS půjčky se stačí zaregistrovat na portále crediton.cz, poté si zvolit výši půjčky a počkat na schválení. Ihned po něm máte peníze k dispozici. Je to snadné, rychlé a bezpečné. SMS půjčky nemají žádné skryté poplatky, které by Vám mohli přivodit nějaké finanční problémy. Jedná se o nebankovní půjčky, které pomáhají ihned.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!