verze pro tisk

SMS půjčka vyřeší finanční problémy

5. únor 2012

Nečekané výdaje vám mohou naprosto zničit váš finanční rozvrh. Nekoupit novou ledničku, pračku, nebo říct vašemu dítěti, že na školní výlet nemůže, protože na to nemáte peníze je téměř nemožné. Naštěstí existuje jednoduché a rychlé řešení, které všechny vaše problémy vyřeší.

V situaci, kdy máte jen pár dní do výplaty a vaše úspory jsou na nule je nesmyslné chodit do banky a podstupovat složitý proces. Vždyť vy potřebujete jen překonat těch pár dní do výplaty, proč byste si kvůli tomu měli brát bankovní půjčku na několik měsíců?

Naštěstí jsou tady nebankovní instituce, jež vědí, co zákazník potřebuje. Naprostým základem je rychlost a jednoduchost. Peníze můžete získat během několika minut a to pouhým odesláním sms zprávy. Strohé, ale jasné podmínky rychlé půjčky jsou další předností. SMS půjčky jsou ve světě známé také jako finské půjčky. Jedná se o ověřený a velmi oblíbený způsob, jak vyřešit finanční problémy pár dní před výplatou.

K čemu slouží SMS půjčka

Nebankovní institut, který vám SMS půjčku nabídne, se nezajímá, k čemu finance potřebujete. Rychlé půjčky se nejčastěji využívají k překonání několika dní do výplaty. Jedná se tedy o běžné věci, jako je jídlo… Ovšem SMS půjčka může posloužit naprosto k čemukoliv. Chybí vám pár tisíc ke koupi nového auta, motorky, nebo potřebujete zaplatit povinné pojištění? Žádný problém, SMS půjčka je neúčelová. Jediným předpokladem je její splacení ihned po obdržení výplaty.

Stačí napsat sms zprávu, případně vyplnit online formulář a peníze máte k dispozici. První SMS půjčka je poskytnuta i splacena složenkou a to v maximální částce 1 000 korun. Každá další půjčka již bude probíhat bankovním převodem a pomocí sms zprávy můžete požádat až o 5 000 korun. Podmínky jsou vždy stejné, splatnost je 15 kalendářních dní (u částky nad 3 500 korun lze zvolit i 30 dní) a úrok 25 procent.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!