verze pro tisk

Zhodnoďte svoje peníze díky stavebnímu spoření

1. duben 2011

Je mnoho způsobů, jak dlouhodobě zhodnotit svoje peníze. Je možné zvolit uložení peněz na běžný účet. V tomto případě se však příliš nedá očekávat, že by peníze byly zhodnoceny nějakým výrazným způsobem, spíše naopak, neboť úroky na běžném účtu nejsou příliš vysoké.

Zajímavý úrok

Mnohem lepší variantou se zdá být stavební spoření, kde jsou procenta úroků již mnohem zajímavější.

Stavební spoření je možné si zajistit například v Raiffeisen stavební spořitelně. Úroky jsou zde až 2% ročně, což Vám zajistí mnohem větší výnos než u běžných spořících účtů. Navíc je možné počítat se státní podporou až 2000 Kč ročně.

Spolu s uzavřením stavebního spoření můžete získat i výhodný úvěr

Stavební spoření má určitou vázací lhůtu, po jejímž uplynutí je možné zhodnocené úspory využít na cokoliv. Stavební spořitelna Raiffeisen má tuto vázací dobu stanovenu na 6 let. Při uzavření stavebního spoření u Raiffeisen je navíc možné získat výhodný úvěr s pevnou úrokovou sazbou již od 3,5 % p.a.

Výhoda stavebního spoření u Raiffeisen spočívá i v tom, že je Vám zcela zdarma k dispozici hustá síť poradenských míst po celé České republice. Zde Vám pomohou při jakémkoliv problému zkušení finanční poradci. Zároveň s uzavřením stavebního spoření získáte zdarma přístup k internetové správě účtu a také správě pomocí SMS.

Stavební spoření lze uzavřít i po internetu

Stavební spořitelna Raiffeisen umožňuje nyní uzavřít výhodné stavební spoření i přes internet. Kromě možnosti stavebního spoření tato stavební spořitelna nabízí dále například možnost půjček na bydlení či pojištění.

Pakliže chcete, aby Vaše peníze neztrácely na hodnotě a naopak se postupem času ještě více zhodnocovaly, pak rozhodně zauvažujte o možnosti sjednat si stavební spoření, které poskytuje stavební spořitelna Raiffeisen.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!