verze pro tisk

Chraňte své psy před parazity pomocí účinných antiparazitik

13. červen 2012

Podobně jako se lidé chrání v létě před klíšťaty, i naše psí miláčky je nutno v tomto směru ohlídat, neboť paraziti jim mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Právě v tomto období je výskyt klíšťat nejvyšší, po procházce se psem v přírodě tak můžeme očekávat, že pakliže nepoužijeme nějaká antiparazitika pro psy, bude náš zvířecí miláček těmito nepříjemnými parazity doslova obklopen.

Klíště může psům způsobit vážné zdravotní komplikace

U psa je klíště o to nepříjemnější, že jej lze v husté a dlouhé srsti jen těžko najít a často jej zpozorujeme až v momentě, kdy už je řádně nasáté. Celou dobu přitom klíště může do těla pejska vypouštět škodlivé látky, které pak mohou způsobit boreliózu či další nepříjemná onemocnění.

Účinná antiparazitika jsou v tomto období naprosto nezbytná

Kromě klíšťat je pro psy velmi nepříjemným parazitem také blecha. Psí blechy dokáží našeho pejska pořádně potrápit, neboť také přenášejí různé nemoci. Proto je velmi důležité pravidelně se starat o jeho srst a používat dostupná antiparazitika pro psy. Ty se dají zakoupit ve specializovaných obchodech s chovatelskými potřebami.

Prodej antiparazitik pro psy

Kvalitní antiparazitika pro psy, která jsou určena k ochraně před klíšťaty, blechami a dalšími parazity, jsou k dostání v internetovém obchodě SpokojenýPes.cz. Zde naleznete bohatou škálu produktů, které dokáží vašeho pejska dokonale ochránit a zajistí, že se tak nebude zbytečně trápit a neprodělá žádnou nepříjemnou nemoc. Antiparazitika pro psy jsou velmi účinná, je však potřeba je používat přesně dle návodů, které jsou součástí každého balení. I v momentě, kdy použijete pro svého pejska antiparazitika, nezapomeňte mu raději pravidelně kontrolovat srst a kůži, zda se v nich přeci jen nějaké to klíště neuchytilo.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!