verze pro tisk

Dětská odrážedla a vozítka: Skvělé hračky pro děti v předškolním věku

29. září 2013

Máte doma malé děcko v předškolním věku? Pak s ním jistě prožíváte spoustu krásných chvil. Pohled na rozzářená dětská očka jsou snad tím nejlepším pohledem na světě. Abyste svým dětem dopřáli jen to nejlepší, je dobré jim už od útlého věku poskytnout možnost si hrát. Jak se říká: „Kdo si hraje, ten nezlobí“. Jako tip na skvělou hračku vám doporučuji pořídit svým dětem vozítka a odrážedla.

Snadné ovládání a pohodlí pro děti

Dětská odrážedla jsou malými vozítky, které mají design zmenšených aut, případně i motocyklů. Oproti běžným autíčkům pro děti se liší v tom, že mají v zadní části připevněnou rukojeť, pomocí níž uvádíte vozítko s dítětem uvnitř do pohybu.

Právě díky tomu je takové dětské odrážedlo vhodné už pro ty nejmenší děti, zhruba od věku 9 měsíců. Děcko totiž nemusí samo nic dělat. Stačí jej usadit do pohodlné sedačky uvnitř vozítka, vzít za držadlo a zatlačit na něj. Vozítko se tak dá do pohybu.

Lze je použít namísto kočárku

Odrážedlo je možné využít i jako alternativu ke klasickému kočárku. Dá se tak použít nejen ke hraní v domácnosti, ale i při kratších procházkách po okolí. Vaše děcko si to bude naprosto dokonale užívat.

Prodejce dětských odrážedel a vozítek

A kde lze dětská odrážedla a vozítka v takovémto provedení pořídit? Vyrábí je americká společnost Step2. U nás je pak prodává firma StepTwo, která pro tyto účely zřídila i přehledný eshop. V něm jsou k dostání veškeré produkty.

Naleznete zde nejen odrážedla různých tvarů, velikostí a designů, ale i další hračky pro děti, jako jsou pískoviště, dětské kuchyňky nebo domečky. To vše za skvělé ceny. Hračky, které prodává StepTwo, jsou naprosto bezpečné, vhodné pro nejmenší i pro ty děti, které se již pomalu chystají do školky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

hYW7R5LZnZH

sobota, 18. březen 2017
07:16

I’ll never forget when I saw Jurassic Park 3 in theaters opening weekend. The theater was packed.I can’t remember at what part exactly it happened, but at some ridiculous dino scene, someone in my row yelled out “OH COME ON!!!” in exearapstion.My teenage self shrank into my seat because I realized that the man yelling at the movie screen in a packed theater was none other than my father.


posted by: hYW7R5LZnZH (qzwysfcr(a)outlook.com) [Odpovědět]