verze pro tisk

Hledáte levné bydlení v Praze? Rezidence Topolová nabízí prodej i pronájem

3. srpen 2015

Stěhujete se do Prahy a poohlížíte se po finančně dostupném bydlení? Můžete se obrátit na realitní makléře, kteří vám doporučí stovky nabídek. Na druhou stranu si připlatíte a zároveň nedostanete garanci, že dané bydlení odpovídají vašim požadavkům na kvalitu.

Pro ty z vás, kteří neradi riskují, jsme přichystali tip na byty na prodej Praha, jakožto i na levný pronájem. Jak by se vám líbilo bydlení na klidném místě s perfektní dostupností do centra? Multifunkční komplex Rezidence Topolová se nachází na Praze 10 a nabízí široké spektrum ubytování pro všechny cílové skupiny.

Vlastní bydlení nejen pro nový start v Praze

Začněme u prodeje bytů. V rámci ubytovacího komplexu jsou k mání nově zrekonstruované bytové jednotky 1+kk, a to se základní i plnou výbavou. Nabízí ideální zázemí pro singles i páry. Pro rodinu s dítětem je jako stvořený vybavený byt s dispozicemi 2+kk. Všechny bytové jednotky, které jsou aktuálně na prodej, se nachází v 8. patře budovy.

Měsíční poplatky jsou minimální (jde o prodej bytů do osobního vlastnictví), občanská vybavenost splňuje vysoké nároky moderního bydlení v Praze. V těsné blízkosti rezidence se nachází obchody, restaurace, lékárna, banka, pošta a služby v podobě masáží, fitness a podobně.

Budova Rezidence Topolová prošla v roce 2012 nákladnou renovací fasády a proběhlo zde zateplení pláště a výměna oken. Inovativní přístup architektů si vysloužil ocenění fasáda roku 2013.

Atraktivní pronájem bez vysoké kauce

Ale co když zatím po bydlení v osobním vlastnictví netoužíte? I v tomto ohledu splní Rezidence Topolová vaše očekávání. K dlouhodobému pronájmu jsou jako stvořené garsoniéry a byty 1+1 se samostatnou kuchyňskou linkou a vlastním sociálním zařízením. Obrovská výhoda spočívá v minimální kauci, která odpovídá zhruba polovině měsíčního nájmu. Lepší levné ubytování Praha pravděpodobně nenajdete. Další informace najdete na www.rezidencetopolova.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!