verze pro tisk

Hromadné slevy přehledně na jediném slevovém agregátoru

10. květen 2011

V poslední době se doslova roztrhl pytel s hromadnými slevami na internetu. Hromadné nákupy jsou čím dále oblíbenější a dá se jednoznačně říci, že čeští uživatelé internetu si na tento druh nákupů rychle zvykli.

Spolu s tím, jak roste popularita hromadných nákupů, se vyrojily stovky slevových serverů, které denně nabízejí celkem i několik tisíc slev. Je tak čím dál obtížnější všechny slevy sledovat a mít o nich dostatečný přehled.

SlevyDnes.cz

Z výše uvedeného důvodu vznikl slevový agregátor SlevyDnes.cz, který má za cíl sjednotit slevové servery, respektive jejich nabídky, dohromady a přispět tak k tomu, aby zákazníci měli o všech hromadných slevách mnohem lepší přehled a hledání konkrétní slevy, která by je mohla zaujmout, by pro ně bylo jednodušší.

Nabídky 200 slevových portálů pohromadě

SlevyDnes v tuto chvíli shromažďují slevy již z 200 slevových serverů, což z tohoto slevového agregátoru činí jedničku v rámci českého internetu. Dokazuje to i počet unikátních návštěv, který nedávno přesáhl magickou hranici 50.000 návštěv denně! V nabídce jsou slevy například ze slevových serverů Zapakatel či Nebe Slev. Hledání vhodné slevy pro Váš region či město je zde velmi snadné, jednoduché a také rychlé. Všechny nabídky jsou utříděny do několika kategorií dle typu zboží či služby a také dle města, v nichž lze tyto slevy využít.

Nově i štítkování slev

Slevový portál SlevyDnes.cz neustále pracuje na tom, aby hledání konkrétní slevy bylo co nejjednodušší a nejrychlejší. Před několika dny tak bylo spuštěno nově například štítkování slev, v brzké době se navíc návštěvníci webu dočkají i možnosti ukládat si slevy na později a mnohé další zlepšováky, které ještě více všechny slevy přiblíží.

Slevové servery mají dle odborníků velký význam a také slušnou budoucnost. Jsou si toho vědomi i majitelé podniků a obchodů, kteří zjistili, že hromadné slevy jim mohou přilákat nové zákazníky, kteří pak jejich výrobky či služby budou kupovat daleko více než nyní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

qmWy15GXkuGS

čtvrtek, 17. listopad 2016
15:33

Sounds like fun Kim I will be there! I don't decorate until the day after thngusgiving.Althokah this year I am working at the antique mall.Kind of a bummer but that is how it worked out for me this year!LOVE your fresh tree greens.I am planning on doing all real greens.I have done artificial greens that look authentic.But I am using those in my space this year.The only think fake will be our trees.xxAnne


posted by: qmWy15GXkuGS (ui62v3d5z(a)outlook.com) [Odpovědět]