verze pro tisk

Inzerce na velkých realitních portálech

19. říjen 2012

Při prodeji nemovitosti nám mohou výrazně pomoci internetové realitní portály, na kterých lze za drobný poplatek dát inzerci a zajistit si tak, že o prodeji bytu či domu bude informován dostatečně široký počet zájemců. Aby tomu tak ale opravdu bylo, je zapotřebí byty či domy inzerovat na kvalitních portálech s vysokou návštěvností. Výhodou je, že k prodeji reality prakticky vůbec nepotřebujete pomoc realitní kanceláře, ušetříte tak procenta ze zisku, která byste museli přenechat najaté realitní kanceláři za její služby.

Efektivní inzerce na největším realitním portále na Slovensku

Chcete-li prodat byty, domy nebo pozemky, které máte na Slovensku, doporučuji využít především portál topreality.sk - #1 Top Reality na Slovensku. Tento internetový realitní portál patří dlouhodobě mezi nejnavštěvovanější weby s realitami, inzerce na něm je tak maximálně efektivní. Navíc jsou služby pro inzerenty snadno dostupné, stačí se registrovat, což zabere jen několik málo minut.

Portál topreality.sk je skvělým pomocníkem nejen pro právnické a soukromé osoby, které chtějí byt nebo dům prodat, ale také pro samotné zájemce o pronájem nebo prodej nemovitosti. Tyto osoby zde totiž mají snadno dostupný přehled nemovitostí, které jsou aktuálně na Slovensku k dostání. Inzerují zde nejen soukromé osoby, ale také samotné realitní kanceláře a dokonce i developeři, kteří hledají nájemníky či zájemce o koupi.

Vývoj cen nemovitostí

Portál topreality.sk je přívětivý nejen tím, že mapuje velké množství realit. Informuje také o aktuálních cenách, za něž se nemovitosti v SR prodávají, návštěvníci zde najdou také praktické informace o jednotlivých realitních kancelářích a developerech, kteří na Slovensku a potažmo i v cizině působí.

Podobně jako topreality.sk funguje také portál topnieruchomosci.pl - Top Nieruchomosci. Ten pro změnu sleduje trh s nemovitostmi v Polsku a dává příležitost rychle a snadno si najít byty či domy, které jsou na prodej.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!