verze pro tisk

Komplexní správa nemovitostí prostřednictvím jediné firmy

6. červen 2011

Administrativní budovy, průmyslové objekty i další nemovitosti, je potřeba neustále udržovat. Správa nemovitostí však v dnešním měřítku již není jen o tom, že zaměstnáme jednoho dva údržbáře, uklízečku, případně ochranku. Je potřeba si zajistit kompletní služby. Zatímco dříve bylo obvyklé si sjednávat pro údržbu a správu budov hned několik firem, čímž rostla byrokracie a papírování, dnes je mnohem efektivnějším způsob, jak si toto zajistit. Existují totiž společnosti, které se nabízejí široký facility management, jak se jinak také komplexní správa nemovitostí nazývá.

Komplexní správa nemovitostí díky Transfer Energy

Facility management nabízí například společnost Transfer Energy, která na našem trhu působí již od roku 1997. Od té doby jejích služeb využilo již kolem 200 firem po celé republice. Tím, že je správa nemovitostí svěřena do rukou jedné firmy, se dají ušetřit nemalé finance. Společnost Transfer Energy takto ušetřila klientům již více než 150 milionů korun, především díky důrazu na komplexní úsporu spotřeby energií.

Služby, které v rámci facility managementu společnost Transfer Energy nabízí, využívají zejména průmyslové podniky, vlastníci a provozovatelé průmyslových areálů, výrobních a skladových objektů, dále také například finanční instituce, developerské a investiční společnosti, nemocnice, univerzity a další státní i soukromé instituce včetně měst a obcí.

Co vše zahrnuje facility management

Facility management v sobě zahrnuje mimo jiné například technickou správu budov, dodávku tepla a elektřiny, internetové služby, plánovanou kontrolní činnost, údržbu nemovitostí. Kromě toho je možné si u společnosti Tranfer Energy zařídit i služby typu elektrikářské práce, instalatérské a topenářské práce či třeba nonstop dispečink pro smluvní partnery či správu vozového parku. Samozřejmostí jsou pak také celoroční úklid interiéru i exteriéru nemovitostí či bezpečnostní služby.

Díky facility managementu budete mít se správou nemovitostí mnohem méně starostí a navíc ušetříte nemalé finanční prostředky. Transfer Energy nabízí moderní řešení pro správu budov.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!