verze pro tisk

Na pořízení vybavení domu si lze vzít snadnou půjčku

29. duben 2011

Občas se stane, že v našem bytě „odejde“ nějaký spotřebič a je nutné pořídit si nový. Jenže kde vzít například na novou ledničku, když zbývá ještě několik dnů do výplaty a my momentálně nemáme na účtu ani korunu?

Až 50.000 Kč rychle a snadno

Řešením je snadná půjčka. Ta umožňuje získat peníze ve výši od 3.000 Kč až do 50.000 Kč, a to za velmi jednoduchých podmínek, které splní drtivá většina lidí. Snadnou půjčku poskytuje společnost TOMMY STACHI s.r.o. již od roku 2004 a za tuto dobu ji využily již stovky lidí.

Snadná půjčka je velmi dostupná. Získá ji dokonce i ten, kdo již nějaké jiné půjčky, například u své banky, má. Překážkou není ani záznam v různých registrech dlužníků, což bývá u jiných půjček velkou překážkou.

Žádné poplatky předem

Snadné půjčky bez registru ihned je možné kdykoliv splatit předčasně, aniž byste museli platit nějaké sankce. Navíc za uzavření půjčky neplatíte žádný poplatek. Tento typ nebankovní půjčky bez registru ihned je zkrátka velmi dobrým způsobem, jak vyřešit náhlou obtížnou finanční situaci.

Peníze do 30 minut od podepsání smlouvy

Ještě jedno hlavní pozitivum má snadná půjčka oproti jiným druhům půjčky. Její získání je totiž nejen vázáno na naprosté minimum požadavků a kritérií, ale tento typ půjčky je zároveň velmi rychlý. Peníze na ruku ( či Váš účet) totiž dostanete už do 30 minut po sepsání smlouvy o poskytnutí půjčky. Smlouva bude sepsána přímo na pobočce, odkud si již odnesete požadovanou sumu.

Snadnější než v bance

Zatímco bankovní instituce nabízejí půjčky zejména pro lidi, kteří žádnou jinou půjčku nemají a navíc o nich není veden žádný záznam, že kdy měli nějaký problém se splácením, dále pak požadují další kvantum informací a detailů, které žadatele o půjčku spíše odradí, snadná půjčka je dostupná rychle a pro každého. Pokud se vrátíme opět na začátek, pak vězte, že Vaši novou ledničku si budete moci pořídit již během pár hodin. Stačí zavolat a domluvit si další kroky k získání snadné půjčky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!