verze pro tisk

Na výlety si pořiďme kvalitní turistický batoh

5. květen 2011

Každý čas od času, zejména v době dovolených či o víkendech, vyráží do přírody. Trávit veškerý volný čas doma není nic příjemného, mnohem lepší je vzít batoh na záda a vydat se do lesa na procházku či několikadenní výlet s rodinou a přáteli.

Na turistické výlety a návštěvy různých koutů naší země i ciziny je dobré mít doma připravený kvalitní turistický batoh. Dobré turistické batohy se poznají podle toho, že svému majiteli vydrží mnoho let, aniž by na nich byl výrazně vidět zub času.

Turistické batohy Karrimor

Mezi špičku v této oblasti patří zejména turistické batohy Karrimor, které jsou vyráběny s velkou pečlivostí a vydrží tak uživatelům třeba i deset a více let. Batohy Karrimor lze pořídit jak v malých verzích s menším objemem, ty jsou určeny zejména pro město či krátké výlety, tak i ve velkoobjemové, které se hodí pro běžnou turistiku i například pro horolezectví.

Turistické a alpinistické batohy Karrimor jsou natolik spolehlivé, že jen minimum z nich je zpětně reklamováno.

Pokud Vás zajímá, které batohy Karrimor jsou nejpopulárnější, pak vězte, že jde zejména o typy batoh Karrimor Cheetah 60 - 85 a také batoh Karrimor Panther 65.

Batoh Karrimor Cheetah 60 - 85

Batoh Karrimor Cheetah 60-85 je určen i pro náročnější a vícedenní turistiku a horolezce, kteří s sebou potřebují větší zásoby jídla a také dostatek oblečení na převlečení. Tento batoh má 2 komory, nadstavbová část má 25 litrů, základní komora má pak objem 60 litrů. K dispozici jsou zde navíc také boční kapsy, integrovaná pláštěnka či karabinka na klíče. Typický pro tento batoh je i výborný zádový systém Supercool, který umožňuje různé nastavení a skvěle odvětrává, takže se při nošení batohu tolik nepropotíme.

Batoh Karrimor Panther 65

Podobné vlastnosti má také batoh Karrimor Cougar 60-70 F. Je rovněž dvoukomorový s bočními kapsami a integrovanou pláštěnkou. Je určen pro lehkou i náročnější turistiku. Objem 65 litrů je dostatečný pro věci, jídlo a další náležitosti na několikadenní túry.

Turistické batohy Karrimor mají právem výsadní postavení mezi batohy této řady. Používají je i zkušení horolezci, kteří se musí často na svoje vybavení maximálně spoléhat a nemohou si dovolit situaci, kdy jim v půlce výstupu batoh vypoví službu. U batohů značky Karrimor mají takřka jistotu, že se jim nic podobného nestane.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!