verze pro tisk

Nákupy nejen do domácnosti se vyplatí díky hromadným slevám

29. březen 2011

Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o pojmu hromadné slevy, pak máte značnou mezeru, která Vás možná stojí nemalé peníze. Hromadné slevy a hromadné nákupy jsou totiž pojmy, které se dnes již natrvalo zabydlely na českém internetu. Vzniklo několik desítek slevových portálů, které každý den chrlí nové a nové

hromadné slevy na nákup určitého zboží či služby.

Slevy i o desítky procent

Díky hromadným slevám si můžete například pořídit romantickou večeři pro dva, zajít si do kina či si třeba koupit letní zájezd za výrazně nižší cenu, než která by Vás normálně v cestovní kanceláři čekala.

V čem to je, že hromadné slevy vůbec vznikají? Odpověď je naprosto jednoduchá. Důvodem je to, že majitelé firem se chtějí zviditelnit a přilákat nové zákazníky. Tím, že poskytnou hromadné slevy na svoje zboží či služby, mají sice menší zisk za jeden prodej, nicméně díky tomu přilákají mnohem širší spektrum nových zákazníků a tím tak jejich celkový prodej roste.

Hromadné slevy jsou samozřejmě velice výhodné pro zákazníky. Kdo by si nechtěl pořídit například nějaký wellness pobyt s 50% slevou, nebo si zajít na pivo za tři koruny.

Slevové portály

Hromadné nákupy dnes již probíhají na mnoha webech, za všechny uveďme například slevový portál Slevomat. Všechny tyto portály nabízejí hromadné slevy pro několik měst, nejčastěji samozřejmě jsou využívány Slevy Praha a Slevy Brno, nicméně hromadné nákupy se dají pořídit pro desítky dalších lokalit.

Využijte levných nákupů

Pokud jste ještě nevyužili žádné z hromadných slev, pak určitě nějaký slevový portál či slevový agregátor navštivte, budete velmi příjemně překvapeni tím, jak vysokých slev lze využít. Nákup přes slevové portály je přitom velmi jednoduchý a málokdy se stane, že by hromadná sleva nebyla aktivována pro malý počet zájemců.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!