verze pro tisk

Nejlevnější ubytovna v Plzni

23. červenec 2015

Skutečně levné ubytování je dnes velmi žádané, a to především v případě, že potřebujete bydlet pouze na určitou časem omezenou dobu při zaměstnání. V okolí Plzně se nachází hned několik ubytoven, které dokážou nabídnout zajímavé možnosti bydlení za rozumnou cenu. Naším tipem je ubytovna Plzeň, která se nachází v oblasti Plzeň- Dýšiná. Svou příhodnou polohou pouhých 10 kilometrů od Plzně a 4 kilometry od exitu Ejpovice na dálnici D5 vedoucí do Prahy v mnohém překonává jiné ubytovny, které jsou ve větší vzdálenosti od západočeské metropole. Podívejme se tedy přesněji na její přednosti pod drobnohledem.

Interiér ubytovny

Interiérové uspořádání ubytovny je velmi dobře řešeno, jelikož se sem vejdou dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje. Vybaveny jsou vším, co je zapotřebí, tedy šatní skříní, stolem s posezením a v neposlední řadě i umývadlem a ledničkou s mrazákem. Moderní a levné ubytování Plzeň v této ubytovně si budete moci užívat i trávením času na internetu. Ten je zaveden v každé z místností tohoto objektu. Bezpečnost zajišťují bezpečnostní kamery na chodbách a jiných společných prostorách. Instalovány jsou ale i v exteriéru na hlídaném parkovišti. Celý areál je pochopitelně ohraničen plotem.

Kam v okolí

I díky okolí nabízí tato levná ubytovna Plzeň vše, co potřebujete při bydlení k životu. Zarybařit si můžete v nedalekém Ejpovickém lomu nebo v řece Klabavě. V Nové Huti se nachází stylové koupaliště, jehož služeb budete moci také využít. Výbornou volbou je také využití volejbalového nebo nohejbalového kurtu. Pokud máte raději golf, vyrazit na něj můžete do místního golfového klubu v sousedství. Opravdu levné ubytování v Plzni v této lokalitě dokáže nabídnout zkrátka různé trávení volného času, což je pro ubytované hosty naprosto optimální.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!