verze pro tisk

Nová série televizního pořadu Šéf na grilu je konečně tady

24. květen 2012

Jistě jste v tomto týdnu zaregistrovali, že se na televizní obrazovky po odmlce vrátil populární šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. Po roce se opět přihlásil se svým pořadem Šéf na grilu, který loni běžel poprvé a ihned zaznamenal velký ohlas.

Nová série začala tento týden

Zmíněný pořad si oblíbili všichni milovníci grilování. Zdeněk Pohlreich se během klasické stopáže předvádí bravurní kousky na grilu, které jsou mnohdy velmi inspirativní. Kdo má doma vlastní zahradní gril, ten si může po shlédnutí dílů na vlastní kůži okusit, jaké to je grilovat opravdu kvalitně. Většina pokrmů, které šéfkuchař tvoří, se dá docela bez problémů zvládnout. Grilování ostatně není nijak složité, jen je potřeba se držet určitých postupů tak, aby maso či zelenina byly ve výsledku opravdu tak chutné, jak nám říká Šéf na grilu.

Při grilování je důležité mít k dispozici kvalitní gril

Za zmínku určitě stojí, že Zdeněk Pohlreich v loňské sérii Šéf na grilu používal gril Weber. Grily Weber mají výbornou konstrukci a mezi grily se již dlouhá léta řadí do naprosté špičky. Pakliže tedy chcete, aby pokrmy z grilu vypadaly a chutnaly opravdu stejně jako u Zdeňka Pohlreicha, pak si určitě pořiďte také podobně kvalitní gril. Za gril Weber ostatně nedáte víc peněz nežli za jiné, avšak méně kvalitní grily.

Pořad Šéf na grilu poběží celé léto a my se tak můžeme těšit, jaké kulinářské skvosty nám tento populární šéfkuchař připraví a co si pak následně budeme moci sami vyzkoušet na vlastním grilu. I díky pořadům, jako je Šéf na grilu, v Česku neustále roste obliba grilování. To je obvykle spojeno s příjemným posezením s rodinou či přáteli. Jakmile se venku udělá hezké slunečné počasí, vytáhněte na zahradu gril a hurá do vaření.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!