verze pro tisk

Nové byty a kanceláře v blízkosti Vltavy

5. červenec 2011

Nových projektů, které uskutečňují developerské společnosti na území České republiky a hlavně v Praze e jejím blízkém okolí, se v poslední době staví opravdu hodně. V tuto chvíli například vzniká celá nová čtvrť zvaná DOCK, která zájemcům o nadstandardní a komfortní bydlení nabídne rezidenční prostory. Kromě toho zde vzniknou také nové kanceláře pro firmy, které chtějí mít sídlo v Praze.

Bydlení u břehu Vltavy

Rezidence Praha ve čtvrti DOCK se nacházejí v atraktivní lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic, bude zde krásný výhled na břeh Vltavy. Při stavbě se počítá s využitím nejmodernějších stavebních prvků. Celkově projekt využije celkem 120.000m2 komerčních i rezidenčních prostor.

Byty Praha 8 v nově vznikající čtvrti DOCK jsou koncipovány jako luxusní byty v různých velikostech, od 1+kk až po 4+kk rozlohou až 124M2. V suterénu každého domu bude možné parkovat svoje vozy.

Předností tohoto bydlení je krásné prostředí, blízkost centra Prahy a krásný výhled na malebný břeh Vltavy. Rezidence se budou nacházet pouhých pět minut od stanice metra Palmovka.

Luxusní bydlení za sympatické ceny

Vzhledem k tomu, že se jedná opravdu o luxusní bydlení, počítá se také s většími cenami, nicméně již nyní jsou tyto byty nabízeny za značně sníženou sumu, takže se dá očekávat velký zájem. Doporučujeme proto si byty zakoupit co možná nejdříve.

Za developerským projektem DOCK, který nabízí rezidenční byty Praha 8 i kancelářské prostory, stojí společnost Crestyl, jedna z předních developerských společností na českém trhu, která kromě tohoto projektu realizuje v současné době i mnohé další.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!