verze pro tisk

Nové byty v Praze Libuši se slevou až milion korun

31. květen 2011

Bydlení v Praze patří mezi nejatraktivnější v rámci celé České republiky. Zatvrzelí maloměšťané či vesničané sice budou tvrdit pravý opak, nicméně faktem je, že kdo má klidné bydlení v Praze, má se možná nejlépe. Vězte, že nové byty v Praze nabízejí velmi komfortní bydlení a v mnohých lokalitách, jakou je třeba Libuš, ani nemáte pocit, že žijete v rušném velkoměstě. Bydlení v Praze navíc umožňuje mnohem více kulturního a sportovního vyžití, je zde více služeb a obchodů, v neposlední řadě lze pak ocenit přítomnost prakticky všech důležitých úřadů.

Bydlení v Praze 4

A právě nové byty na Praze 4 v Libuši, které nabízí společnost KZP real s.r.o., jsou jasným důkazem toho, že i bydlení v Praze může mít ohromné kouzlo. Nyní se navíc tyto byty dají pořídit se značnou slevou, která činí až milion korun na byt.

Libušský Dvůr

Nové byty v Libuši nabízejí ALL INCLUSIVE bydlení. Developerský projekt Libušský Dvůr je v tuto chvíli již dokončen, takže tyto byty v Praze jsou okamžitě na prodej. Během několika ní či týdnů tak můžete mít dobré bydlení, nyní navíc s již zmiňovanou výraznou slevou. Nedaleko tohoto bytového komplexu se nacházejí obchody, sportoviště, školská zařízení apod.

Výhody nákupu nových bytů v Libuši

Jsou i další důvody, kromě příznivé ceny, proč si nové byty v Praze Libuši pořídit. Ušetříte 4% DPH, pokud vybraný byt uhradíte ještě před zvýšením daně od roku 2012. Zároveň můžete využít odpočtu hypotečního úroku.

Velkoprostorové byty

Všechny nové byty, které jsou v Libušském Dvoře k prodeji, mají velkou podlahovou plochu. Jedná se o byty od 1+kk do 3+kk. Hodí se jak pro mladé rodiny s dětmi, tak i pro starší generaci, která na stáří hledá klidné bydlení přímo v Praze, větší byty pak určitě využijí početnější rodiny. V nabídce jsou rovněž i byty s terasami.

Nové bydlení v Praze Libuši rozhodně stojí za úvahu tehdy, hledáte-li příjemnou lokalitu za slušné ceny.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Mánička

pondělí, 23. duben 2018
13:54

Kvůli výhodným podmínkám poskytování úvěrů navštivte prosím rychlapujcka-is_com velmi bohatý výběr podmínek.


posted by: Mánička (manicka.mlynar(a)seznam.cz) [Odpovědět]