verze pro tisk

Pásové pily Bomar - jednoduchá práce s kovy

26. červenec 2011

Při stavbě domu si musíme občas poradit i úpravou různých kovových částic a materiálů. Pro práci s kovy mohou velmi dobře posloužit pásové pily, které se využívají běžně v mnoha průmyslových odvětvích pro řezání kovových materiálů i dalších tvrdých předmětů.

Pilové pásy

U každé pásové pily je přitom nejdůležitější „součástkou“ pilový pás. Pilové pásy a pásové pily lze snadno pořídit už i přes internet, mezi nejprodávanější značky přitom patří hlavně Bomar či Pilous.

Pásové pily Bomar

Pásové pily a pilové pásy Bomar lze pořídit hned v několika typech. Ve velkých provozovnách se většinou uplatní spíše robustní automatické či poloautomatické pásové pily a k nim příslušející pilové pásy, do menších provozoven či do domácí dílny se pak hodí menší ruční pásové pily Bomar či Pilous, které se sice do značné míry ovládají mechanicky, nicméně jsou v mnoha případech lehce přenosné a navíc je lze pořídit za mnohem menší peníz. Vždy je však potřeba dbát na jejich kvalitu, výrobce a prodejce pásových pil Bomar či Pilous by měl vždy garantovat přesnost a hladkost řezů.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!