verze pro tisk

Pásové pily Starrett nejenom na dřevo

14. březen 2012

Pásové pily jsou známé především kvůli dokonalým řezům dřevem. Ovšem tyto stroje mají mnohem širší uplatnění. Spolehnout se na ně můžete i u dalších tvrdých materiálů jako plast, či kov. Stačí jen najít tu správnou pásovou pilu a opatřit ji odpovídající pilový pás.

Pro kutily, automechaniky, truhláře a další je vhodná ruční pásová pila Bomar. Jedná se o stroj relativně malých rozměrů za rozumné peníze. Pokud nepotřebujete řezat velké a extrémně tvrdé materiály, tak vám ruční pásová pila Starett zcela určitě postačí. Navíc firma Starett je kvalitní značkou s mnoha spokojenými zákazníky a to nejenom v České republice. Na odborníky ze Starettu se můžete spolehnout, kvalita, bezpečí a spokojenost je pro Starett synonymem.

Před nákupem pásové pily se nezapomeňte zeptat na její využití a výkon. Tyto dva parametry spolu samozřejmě úzce souvisí. I když budete vlastnit pilu Pilous na kov, tak to ještě neznamená, že můžete řezat všechny kovy. Výkonné pásové pily jsou k dostání u všech renomovaných firem. Navštívit byste měli prodejnu značkových pásových pil.

Druhy pásových pil

Ruční pásové pily jsou vhodné především do menších dílen. Kutilové, automechanici, truhláři, ale i další profese využijí služeb ruční pásové pily. Pro menší práci jsou tyto stroje dostatečně výkonné, navíc nezaberou příliš místa. Velkou výhodou je i jejich cenová dostupnost. Ruční pásovou pilu si může dovolit opravdu každý.

Poloautomatické pásové pily se hodí do všech velkých podniků. Práce s tvrdými materiály je zde samozřejmostí. Preciznost, rychlost i kvalita jsou zaručeny.

Automatické pásové pily a kvalitní pilové pásy nabízejí největší luxus. Řez pouze naprogramujete a o nic víc (ani o podávání materiálu) se nestaráte. Vhodné pro velké firmy s dostatečným kapitálem.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!