verze pro tisk

Pražská správa nemovitostí: Pronájem nemovitostí ke komerčnímu využití

20. listopad 2013

Na každá firma či podnikatelé jako soukromé osoby si mohou v dnešní době dovolit mít vlastní kancelářské prostory, které jsou nezbytné k jejich činnosti. Kanceláře na prodej jsou poměrně drahou záležitostí, zejména pokud se jedná o atraktivní lokality, tedy hlavně Prahu a její okolí. Mnozí z vás tak jistě zvažují spíše pronájem kanceláře. Tuto možnost nabízí Pražská správa nemovitostí.

PNS má bohaté zkušenosti s pronájmem kanceláří

Pražská správa nemovitostí, PSN, je společností, která působí na tuzemském realitním trhu již více než dvacet let. V současné době se orientuje na prodej nemovitostí, ale nabízí rovněž také kanceláře k pronájmu. Nájemcům je schopna nabídnout pronájem nemovitostí v atraktivních lokalitách. Spravuje a vlastní širokou škálu objektů, které jsou na vysoké úrovni z hlediska technického vybavení a zázemí.

Kvalitní kancelářské prostory za výhodných podmínek

Pokud tak hledáte skutečně solidní zázemí pro svoji firmu, za které budete platit odpovídající nájem podle dané lokality, neváhejte a kontaktujte Pražskou správu nemovitostí. Tato stabilní firma, která má za sebou i nemalé množství úspěšných developerských projektů, vám zajistí přesně takové prostory, které hledáte. Především jsou v její nabídce kanceláře k pronájmu Praha, které jsou dlouhodobě nejvíce žádané. Dále pak společnost zajišťuje i pronájem a prodej bytů, skladových prostor a dalších nemovitostí.

Zajistěte své firmě dobrou kancelář na pěkném místě

Pronájem kanceláří Praha jistě rádi využijete zejména ve chvíli, kdy začínáte podnikat a ještě nemáte takové finanční prostředky k tomu, abyste si mohli svoji kancelář rovnou koupit. Díky výhodnému pronájmu u PNS získáte kvalitní prostory, které využijete k rychlému rozvoji vaší podnikatelské činnosti. A kdo ví, za pár let si u Pražské správy nemovitostí už pořídíte vlastní kancelářské prostory.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!