verze pro tisk

Při soukromých akcích na zahradě přijdou vhod služby cateringové společnosti

6. září 2011

Plánujete na zahradě dělat párty a nechcete se příliš zatěžovat s organizací občerstvení? Pak si domluvte catering. V České republice dnes funguje poměrně velké množství firem, které se na catering a podobné služby přímo specializují.

Nejsnadnější způsob, jak zajistit občerstvení na akce

Catering v sobě může zahrnovat prakticky kompletní občerstvení. Je možné si sjednat dodávku nápojů, obložených talířů či vařených jídel. Kromě toho cateringové společnosti obvykle nabízejí také kompletní obsluhu během akce, což v praxi znamená, že se během celého rautu či oslavy nebudete muset vůbec s občerstvením trápit.

Barmanská show ozdobí každou oslavu

Cateringové společnosti se však často neomezují jen na samotné zajištění občerstvení. Jsou schopny připravit i doprovodný program, jejímž zlatým hřebem se může stát kupříkladu barmanská show. Právě barmanská show je velmi impozantní záležitostí, která určitě nadchne všechny přítomné hosty. Dobrá barmanská show Vám zaručí nejen zábavu, ale také poznání nových koktejlů a drinků, které pak budou moci návštěvníci ochutnat a sami si vyzkoušet.

Catering je nezbytný zejména při pořádání různých firemních akcí či rautů. Může se však hodit i při menších oslavách v rodinném kruhu. Než se pracně zabývat několik dní přípravou pokrmů a pití na oslavu, to si raději zavolejte na pomoc zkušenou cateringovou společnost.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Koukolova Milada

úterý, 10. červenec 2012
20:36

Svatební party asi pro 30 osob včetně malých dětí. Zhruba od 16.00 do 20.00 hod. Včetně svatebního dortu.


posted by: Koukolova Milada (koukmi(a)seznam.cz) [Odpovědět]