verze pro tisk

Připravte se na horké léto: Pořiďte si klimatizaci

21. červen 2013

Léto je tady. Již v posledních dnech jsme se mohli na vlastní kůži přesvědčit, že letos asi bude hodně horké léto, kdy teploty budou překračovat magickou třicítku.

Je pěkné, když v takových vedrech člověk sedí pod slunečníkem a popíjí drink, nebo si zajde na plovárnu, k rybníku nebo řece. Co ale dělat, když jste doma nebo v kanceláři a musíte něco dělat, abyste mohli vůbec pracovat?

Klimatizace je v parném létě velkým pomocníkem

Praktickým řešením je pořídit si klimatizaci. I malá mobilní klimatizace do bytu či kanceláře totiž může během léta výrazně pomoci. Ve chvíli, kdy ji zapnete, vytvoří se během chvilky v interiéru příjemné klima, které dá alespoň na chvíli zapomenout na to, jaká výheň panuje venku.

Jaké máte možnosti při výběru klimatizace do domácnosti nebo kanceláře

Máte tedy několik možností. Buď zvolíte řešení v podobě mobilní klimatizace, která se dá poměrně jednoduše v případě potřeby přemístit z jedné místnosti do druhé a navíc není nutné v domě dělat nějaké zásadní technické úpravy pro její zprovoznění.

Pro trvalé využívání je pak lepší zvolit napevno instalované split klimatizace. Ty se dají pořídit v nástěnné, podstropní nebo kazetové verzi podle toho, v jakém prostoru se budou nacházet a kolik je v něm na ni místa. Pro klimatizování většího počtu místností se pak doporučuje využívat multi-split klimatizace.

Připravte se na opravdu horké léto, které na nás jistě letos čeká. Pakliže vše ponecháte pouze osudu, pak možná budete již za pár dní litovat, že jste do klimatizace neinvestovali. Budete se v práci i doma zbytečně škvařit. Mějte na paměti, že příliš vysoké teploty snižují schopnost se soustředit, na nic nebudete mít náladu, budete jen otrávení a unavení.

Klimatizace všech výše uvedených typů zakoupíte v internetovém obchodě společnosti Remko. Více na remko.cz.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

xco1kOdX1Y

čtvrtek, 17. listopad 2016
13:43

Hey! This is kind of off topic but I need some advice from an established blog. Is it tough to set up your own blog? I’m not very techincal but I can figure things out pretty quick. I’m thinking about setting up my own but I’m not sure where to begin. Do you have any points or sugiestgons? Appreciate it


posted by: xco1kOdX1Y (b3ycy19396(a)outlook.com) [Odpovědět]