verze pro tisk

Prodej či pronájem nemovitosti přes realitní kancelář

8. leden 2012

Při prodeji nemovitostí či hledání nového bydlení patří mezi nejefektivnější způsoby využití služeb realitní kanceláře. Díky ní lze prodat nemovitost přesně za cenu, která odpovídá její tržní hodnotě.

Proč využívat služeb realitní kanceláře

Majitel domu či bytu, který se rozhodně nemovitost prodávat, si nemusí lámat hlavu s aktivním hledáním kupce a všemi náležitostmi, které s tímto procesem souvisí, vše stačí na základě smluvního ujednání přenechat právě na realitní kanceláři, která si za svoji činnost vezme pouze odměnu v řádu několika procent.

Realitní kancelář Edox

Realitní kancelář Edox zajišťuje kompletní služby v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí, nabízí také výkup nemovitostí a veškeré služby, které jsou s těmito činnosti spojené. Makléři této realitní kanceláře patří mezi zkušené odborníky, kteří jsou bez problémů schopni postarat se o veškeré detaily spojené s prodejem či pronájmem bytu nebo rodinného domu.

Přednosti RK Edox

Realitní kancelář Edox zajišťuje mimo jiné proces zařazení nemovitosti do nabídky, samotnou realizaci vlastního prodeje nebo nájmu nemovitosti a rovněž i její předání. Služby, které tato realitní kancelář poskytuje, se zakládají na maximálně individuálním a vstřícném přístupu ke každému klientovi. Smlouvy, které s realitní kanceláří Edox prodávající podepisuje, jsou přesné, kvalitní a transparentní. Díky dobré znalosti trhu s nemovitostmi má každý klient velkou šanci, že svůj dům či byt prodá za velmi výhodných podmínek. Odměna realitní kanceláře Edox se pohybuje mezi 3 až 5%, je přitom závislá na výši kupní ceny nemovitosti. Provize se samozřejmě vztahuje jen na úspěšnou realizaci služby.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!