verze pro tisk

Prodej nových bytů v Praze

11. květen 2011

Bydlení v Praze je pro většinu lidí vůbec tím nejatraktivnějším bydlením v rámci celé České republiky. Je to do značné míry logické, neboť v Praze se soustřeďuje nejvíce služeb, pracovních příležitostí a zároveň zde mají byty Praha největší hodnotu, takže pokud si nějaký byt pořídíte, máte v něm vlastně uloženy vaše finance.

Nové byty na Praze 4 a Praze 10

Bytový komplex BelariePark

V současné době je k dispozici hned několik nových bytů, které nabízí společnost Sekyra Group. Aktuálně nabízí k prodeji novostavby Praha 4 a Praha 10. V Praze 4 se jedná o bytový komplex BelariePark v Modřanech, který byl realizován na původních pozemcích továrního areálu Nestlé. Nové byty Praha 4 v tomto bytovém komplexu nabízí nejen příjemné prostředí, ale i vysokou úroveň všech bytových jednotek. Součástí stavby jsou i parkovací stání pro osobní auta, kočárkárna a v přízemí komerční prostory.

Rezidence Korunní

Podobně příjemné je i bydlení Praha 10 v rezidenci Korunní. Nové byty Praha 10 jsou koncipovány jako komplex novostaveb, které přinášejí dostatek soukromí, moderní design stavby a blízkost služeb i centra města. Komplex má uvnitř prostorný dvůr, z něhož se do jednotlivých částí vstupuje.

Společnost Sekyra Group

Společnost Sekyra Group, která stojí za těmito projekty, funguje v rámci českého trhu s realitami již 17 let a patří mezi přední developerské společnosti. Během svého fungování již úspěšně realizovala několik staveb pro komerční i nekomerční účely. Nové byty Praha v komplexech Korunní a BelariePark jsou jedním z posledních děl, která tato společnost realizovala a jsou nyní k prodeji. V tuto chvíli realizuje již další projekty.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!