verze pro tisk

Pronájem plně vybavených nebo virtuálních kanceláří v Česku i zahraničí

24. červen 2012

Pronájem kancelářských prostor je pro mnoho firem naprostou nezbytností. Ne každá firma si může dovolit vlastní sídlo a přitom kanceláře ke svém činnosti nezbytně potřebuje. V tom případě si může zajistit pronájem kanceláří.

Pronájem kanceláří

Pronájmem kanceláří se zabývá společnost Office Advisor. Ta nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem kancelářských prostor po celé České republice, je však schopna zajistit prostory pro kanceláře také v dalších zemích střední Evropy.

Pronájem virtuálních kancelářských prostor

V nabídce společnosti Office Advisor však není jen pronájem vybavených kanceláří, do nichž se po podpisu nájemní smlouvy mohou nájemci ihned přestěhovat a prostory začít využívat. Firma také poskytuje služby v oblasti pronájmů virtuálních kanceláří. Ty jsou vhodné pro firmy, jež ke své činnosti nepotřebují mít opravdové prostory, stačí jim jen adresa, která bude sloužit jako sídlo společnosti. Virtuální kanceláře jsou fenoménem posledních let a mezi podnikateli a firmami si získávají stále větší popularitu. Sídla společností jsou pro firmy nezbytné, jedná se totiž o jednu ze základních podmínek, které je třeba splnit při jejich založení. A pakliže podnikatel nemá vlastní sídlo či kancelář, může využít právě pronájmu virtuální kanceláře, která bude sloužit jako sídlo společnosti.

Kanceláře na klíč

Společnost Office Advisor nabízí také kanceláře na klíč, které se oproti klasickým pronájmům kanceláří liší v kratší délce nájemní smlouvy. Obvykle se nájemní smlouvy pro kanceláře na klíč podepisují na 3 měsíce až rok. Jedná se o plně vybavené kancelářské prostory, které je možné začít využívat ihned. O kompletní nabídce společnosti Office Advisor se dozvíte na jejích internetových stránkách office-advisor.cz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!