verze pro tisk

Recenze na pásovou pilu

9. únor 2011

Hodláte-li si pořídit v nejbližší době pásovou pilu, máme pro Vás jeden tip, který byste při výběru a nákupu mohly ocenit. Pásové pily dnes existují v desítkách verzí, kdy máme ruční pásové pily, poloautomatické pásové pily nebo i automatické pásové pily.

Pásová pila na kov

Nyní si pojďme blíže představit pásovou pilu PILOUS ARG 220 PLUS, která je zařazena do kategorie pásových pil, které využívají pilové pásy na kov. Ze zkušeností lze říci, že nachází největší uplatnění ve větších provozech, a to zejména v odvětví jako jsou zámečnictví či kovovýroba. Jedná se zároveň o jednu z nejprodávanějších pásových pil na trhu, což jen dokazuje její schopnosti a přednosti.

Robustní rameno zaručuje kvalitní řez kolmo i pod úhlem

Tato pásová pila už na první pohled vyniká robustním litinovým ramenem, které je osazeno pilovým pásem 27x0,9mm. Díky tomuto pilovému pásu lze jednoduše a rychle sériově řezat celý kovový materiál, dělit však lze i jakostní materiál.

Výrobci pásových pil:

Řezné úhly, jež mají pilové pásy, kterým je tato pásová pila obdařena, mají plynule nastavitelný rozsah řezných úhlů, přičemž jako nejvhodnější úhly zvláště v zámečnických konstrukcích jsou 60° vpravo a 45° vlevo.

Ovládací panel

Pásová pila PILOUS ARG 220 PLUS je ruční s řízeným klesáním. Ovládací panel má umístěn na přední straně podstavce, což zvyšuje pohodlí obsluhy. Spolu s ovládacím panelem je na této straně pásové pily i ventil olejového tlumiče.

Díky modernímu ramenu pilového pásu máte jistotu, že řezný rozsah bude opravdu velký, a to jak při kolmých řezech, tak i při dělení pod úhlem.

K dostání i ruční pásové pily pro kutily

Kromě pásové pily PILOUS ARG 220 PLUS jsou k dostání samozřejmě i mnohé další produkty tohoto druhu. Nabídka pásových pil se dnes již neorientuje pouze na kovovýrobu, zámečnictví a další řemeslné obory, na své si při výběru přijdou i ti z nás, kteří mají práci s kovem a dalšími tvrdými materiály jako koníček, tedy zejména ti, kteří si rádi i doma udělají vše po svém. Pro domácí kutily jsou vhodné zejména menší ruční pásové pily, které jsou k dostání již od několika málo tisíc korun.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

OWTbyansN

pátek, 14. listopad 2014
02:41

yo te habia dejado un conetmario..porque no esta????? bueno..opinaba que daba gusto ver una familia tan bonita y feliz...oye y tambie9n que aunque me queda lejedsimos tlahuac porque yo vivo al poniente de la ciudad si me interesa que me pases el dato del pediatra..porque caros o baratos me han servido para lo mismo..


posted by: OWTbyansN (c6immp1f(a)outlook.com) [Odpovědět]