verze pro tisk

Slevydnes ulehčují vyhledávání hromadných slev

11. srpen 2011

Velkým fenoménem poslední doby se staly hromadné slevy. Zatímco v počátcích, tedy zhruba před rokem či dvěma, zde fungovalo jen pár slevových serverů, na nichž se obvykle daly pořídit jen slevy na jídlo či pití v restauraci, případně určitý druh služeb, dnes existují již stovky slevových portálů, v nichž lze nalézt hromadné slevy prakticky na cokoliv, například i slevy na dovolené apod.

Slevy ze stovek slevových portálů na jednom webu

Představa, že bychom se denně prodírali nabídkou všech slevových portálů zvlášť, je doslova děsivá. Strávili bychom u toho celý den, což prostě není možné. Naštěstí můžeme využít slevový agregátor Slevydnes, který shromažďuje nabídky z více jak 240 slevových serverů na jednom místě, a to přehledně a chytře, neboť všechny nabídky lze filtrovat dle kategorií, měst či konkrétních typů slev podle štítků. Na portále si tak nalezneme potřebné hromadné slevy během několika minut, usnadní nám to nejen samotné hledání, ale hlavně spoustu času. Každý den se zde vyskytuje až 1500 slev, každý má tak možnost si nají opravdu ten typ slevy, který se mu hodí nejvíce.

Můžete si nechat posílat denně nabídky na mail

Slevydnes mají vysokou návštěvnost. Denně se nabídkou probírá kolem 50 tisíc uživatelů. Díky registraci mají lidé navíc možnost nechat si na základě vlastních kritérií posílat aktuální slevy na mail.

Slevydnes nyní plánují rozšíření i na Slovensko, vzniká totiž nový slevový agregátor ZĽAVYDNES, který bude fungovat na stejné bázi jako česká verze.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!