verze pro tisk

Snadné založení s.r.o. prostřednictvím ready made společnosti

16. únor 2012

Při založení s.r.o. je nutné v našich končinách počítat s tím, že Vás čeká dlouhé oběhávání úřadů, na nichž bude potřeba vyřídit všechny nezbytné náležitosti, které jsou dle zákona se založením společnosti povinné. Obvykle proces založení s.r.o. vlastní cestou trvá i několik týdnů, což je poměrně dlouhá doba. Pakliže chcete mít vlastní firmu již během pár hodin, naskýtá se možnost koupit ready made společnost.

Co je ready made společnost

Ready made společnosti jsou legálně založené společnosti, které jsou určeny k dalšímu prodeji zájemcům o s.r.o. Jedná o naprosto legální způsob, který je v souladu se zákony České republiky. Tento model založení s.r.o. je dnes velmi populární prakticky po celém světě.

Výhody ready made společností

Výhody, které ready made společnosti přinášejí, nejsou rozhodně zanedbatelné. V první řadě je důležité říci, že prodej ready made společnosti není nikterak drahý, s.r.o. lze takto zakoupit již od necelých 22.000 Kč výše. Za tuto cenu si ušetříte spoustu času, neboť vše, co je k založení s.r.o. potřeba, je vyřízeno. Stačí jen provést podání na změnu v obchodním rejstříku ( změna bude provedena do 5 dnů od podání návrhu) a podepsat smlouvu o převodu společnosti, což je otázka jedné osobní schůzky s prodejcem. Během 24 hodin tak můžete začít jednat za svoji vlastní firmu, není potřeba obíhat úřady a shánět potřebná razítka a potvrzení. Ready made společnosti mají i splacený základní kapitál ve výši 200.000 Kč. Jde v současné době o nejsnadnější způsob založení s.r.o.

Žádná historie, žádné nesplněné závazky

Ready made společnosti nemají žádnou minulost, tudíž ani žádné závazky. Tím, že jsou určeny k následnému prodeji, nejsou aktivní a tudíž se budoucí majitel nemusí strachovat, že by na počátku o své nové společnosti zjistil, že za ní jdou nějaké dluhy a závazky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

5DYalyEz8QEg

čtvrtek, 17. listopad 2016
16:24

Yikes… writing something else and Sal your blue sea and lyrical words kept tapping me on the shaooder…llung with Margaret’s harvest…okay back to writing and hopefully back later to read some more!While I’m here CONGRATULATIONS AGAIN TO BARBARA EHRENTREU on the upcoming publication of her YA novel If I Could Be Jennifer Taylor.


posted by: 5DYalyEz8QEg (ai7wbqpf(a)outlook.com) [Odpovědět]