verze pro tisk

Srovnání půjček pomocí online kalkulátoru

31. květen 2011

V případě, že je na domě potřeba akutně něco opravit, nebo je nutné pořídit nové spotřebiče a Vy nemáte dostatek volných finančních prostředků, nabízí se možnost vzít si půjčku. Na trhu s půjčkami dnes existuje mnoho společností, které nabízejí možnost vzít si úvěr od několika málo tisíc až například do 300.000 Kč. Kromě bank, které kladou na půjčky poměrně vysoké nároky, jsou i nebankovní společnosti, jež kladou svým klientům mnohem nižší podmínky pro získání půjčky. Typickými příklady nebankovních úvěrů jsou třeba Home Credit půjčka, Expres půjčka či Smart půjčka.

Kalkulátor půjček

Pokud si nevíte rady s tím, u jaké společnosti si půjčky zařídit, pak je dobré si provést porovnání půjček. Například na internetovém portálu KalkulátorPůjček.cz si během několika málo vteřin zjistíte, který typ půjčky pro Vás bude nejvýhodnější. Zadáte potřebná kritéria ( výši mzdy, zápis v registru dlužníků apod.) a portál Vám sám vyhledá nejvýhodnější úvěr.

Optimální půjčka

Optimální půjčka by měla mít co nejnižší úroky, pro mnoho lidí je pak také podstatná výše pravidelných měsíčních či týdenních splátek. Kalkulačka půjček srovnává půjčky od známých a spolehlivých společností, které je poskytují.

Půjčky online

Internetový portál KalkulátorPůjček.cz spadá pod portál ihotovost.cz, který nabízí půjčky online. Jakmile si tak vyberete konkrétní půjčku, můžete ihned začít řešit svoji tíživou finanční situaci. V dnešní době je půjčka zcela běžná, při současných průměrných platech a vysokých životních nákladech není totiž moc lidí, kteří by si se svými příjmy mohli dovolit najednou vytáhnout z peněženky několik desítek tisíc na potřebnou opravu domu, nákup spotřebičů apod.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!