verze pro tisk

Tři důvody, proč je lepší úklid domácnosti i kanceláře přenechat na profesionálech

27. říjen 2015

Jen málokdo z nás může říci, že mezi své oblíbené činnosti řadí uklízení. Ať už se jedná o úklid firmy či přímo vlastní domácnosti. I zodpovědné hospodyňky jsou rády, když mají po práci a mohou se věnovat jiným záležitostem. Osobně jsem našel minimálně 5 důvodů, proč je lepší úklid kanceláří a domácností přenechat na profících.

1. Ušetříte čas

Pokud bydlíte v malém bytečku, je údržba čistoty poměrně snadnou a rychlou záležitostí, zabere vám maximálně pár minut denně. Jenže v okamžiku, kdy se musíte starat o patrový rodinný domek, stává se z úklidu rutina, která trvá i celé hodiny. A na to zkrátka každý nemá čas. Pozvat si odbornou úklidovou firmu je prakticky jediným rozumným řešením.

2. Na nic nezapomenete

Profesionální uklízečky dobře vědí, o co vše se postarat. Z vlastní zkušenosti vím, jak snadno se dá při úklidu něco opomenout. Po pár dnech s údivem zjistím, že mám doma binec, přestože jsem se domníval, že jsem nevynechal ani koutek. Úklidové firmy jsou přímo placeny za to, aby na nic nezapomněly.

3. Sami si určíte, co má firma uklidit

Profíky si samozřejmě nemusíte zvát každý den. Ideální je jednou až dvakrát za týden na běžné práce typu vytírání a luxování. Jednou za čas pak provést generální úklid, během něhož se vyčistí například koberce, okna a žaluzie atp. V každém případě vždy záleží jen na vás, kterými činnostmi uklízečky zaúkolujete. Zde bych jen dodal, že pokud jde o firemní úklid, měl by se provádět intenzivněji nežli úklid domácnosti. Je tu větší fluktuace lidí, prostředí se rychleji zaneřádí.

S odborným úklidem mám bohaté zkušenosti. Závěrem bych vyzdvihl ještě to, že v dnešní době se dá takováto služba sjednat velmi lehce i přes internet. Obvykle jen vyplníte online formulář a během pár chvil se vám ozve zástupce firmy. Pak už jen stačí si domluvit termín a je hotovo.

-gia-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!